2726
عنوان

خانم ها باردار ماه نهم ...هفته 37

350 بازدید | 71 پست

عزیزان بیاید از علائمتون حال هواتون بگید کیا درد دارن کیا نرمالن کیا ترس و استرس زایمان 

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
آی آی دردم ـگرفته😀😗😀خوشبحالتون اخراتونه 

امضات😞😞

بمیرم ۷ ماه که خیلی زیاده،چرا آخه؟😖

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒

برین الان وقت آرامشتونه تا میتونین بخوابین بعدش یکی میاد که وقت دسشویی رفتن ندارین از من به شما نصیحت

معجزه زندگیم ترنم من 25 آبان سال 97 ساعت8و40دقیقه صبح بعد از یازده سال انتظار فرشته زمینی ما شد.خدایا عاشقتم  
امضات😞😞 بمیرم ۷ ماه که خیلی زیاده،چرا آخه؟😖

قسمت نبود ۳۱پر کشیدن . واسه همون وقتی نوشتین هفته ۳۷هستین برام جالب شده انگار از محالاته من این روزارو ببینم وای باورم نمیشه منم این هفته هارو میبینم  

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 
من که دوس دارم همین الان زایمان کنم از بس درد کمر و زیر دل دارم

بخدا منم 

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
آی آی دردم ـگرفته😀😗😀خوشبحالتون اخراتونه 

عزیزم نوبت شما می رسه😀

برین الان وقت آرامشتونه تا میتونین بخوابین بعدش یکی میاد که وقت دسشویی رفتن ندارین از من به شما نصیح ...

آی گفتی اما من بچه دوممه اولیه هم 4سالشه

اما دوس دارم زود زایمان کنم از بس خونه موندمو و کارام بهم ریخته و درد میکشم

2706