2726
عنوان

خانم‌های مذهبی میتونین بیایین یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 516 بازدید | 44 پست
البته خانم‌ها من ایران نیستم اینجا هم امروز روز نوزدهم رمضان ،موهام خ سفید شده یه ماه رنگ نزدم به خا ...

حدای گناه بودن یا نبودن اینجا دکترا اصلا احازه رنگ کردن بهمون نمیدن من حتی عروسب داداشمم موهامو رنگ نکردم از پوستیژ استفاده کردم مخصوصا که شما با شرایط خاص باردار شدین

راستی اونایی که میگین نذهبی نیستم ینی چی ؟!ینی خدای نکرده لامذهبین

من شیعم،حیدر آقامه  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

هر کسی خودش میدونه که تا چه حدی اعتقاد داره ولی اگر اعتقاد دارید نزارید بهتر هست 

از اونجایی که حضرت امیرالمومنین پدر تمام مردم دنیا محسوب میشه اگر پدرمن همچین اتفاقی براش بیافته مطمئنا این کار رو نمیکنم 

هر کسی خودش میدونه که تا چه حدی اعتقاد داره ولی اگر اعتقاد دارید نزارید بهتر هست  از اونجایی ک ...

ممنون گلم نزاشتم موند هفته دیگه ،من اعتقادم خیلی زیاده 

چراغ زندگیم دخترم علیا...
عشق و نفسم دخترم علیا...
حدای گناه بودن یا نبودن اینجا دکترا اصلا احازه رنگ کردن بهمون نمیدن من حتی عروسب داداشمم موهامو رنگ ...

اره گلم میدونم چون هنوز هیچ اتفاقی نیافتاده و زوده هنوز برا همین خواستم بزارم وگرنه اگه مثبت بشه انشالله میمونه برا ماه چهارم

عشق و نفسم دخترم علیا...
عزیزم ، خدای مامهربونترازاین حرفاس ، همینکه اعتقادداری خودش کلیه ، هرجای دنیاکه هستی انشاالله سلامت ...

فدات خانمی انشالله شما هم با خانوادتون کنار هم خوش و سلامت باشین😘

عشق و نفسم دخترم علیا...

سلام خانم دنیا شما یه مامان باتجربه در زمینه شیر نخوردن نی نی هستید میشه لطفا درخواست دوستیمو قبول کنید به کمکتون نیاز دارم

خدایا ریفلاکس دخترمو خوب کن خدایا هوای همه نی نی ها رو داشته باش تبکر تولد دخترمه براش دعا کنید خاله ها
سلام خانم دنیا شما یه مامان باتجربه در زمینه شیر نخوردن نی نی هستید میشه لطفا درخواست دوستیمو قبول ک ...

سلام گلم ببخش دير جواب ميدم ،خواهش ميكنم در خدمتم خوشحال ميشم بتونم كمكتون كنم

عشق و نفسم دخترم علیا...
2706