2737
2734
تا ٤ ماه ديگه باردار ميشي. فقط شدي خبر بده😍

وای نه من بچه دومم تازه ۱ سالش شده ۴ ماه دیگه بچه کجای دلم بزارم

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت

تو رو خدا یه حس غیر بارداری بگو

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

يه فاميل  دورتون يه خانم مسن به رحمت خدا ميرن كه به تازگي مريض حال و بستري شدن

واقعا بچه رو راست گفتی؟😆😆😆

2731
زندگی خوبی داری باوجود بچه هات  روز به روز زندگیت بهتر میشه  اینده خوبی در انتظار خودتو ...

منم بگو 

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
2738

استانبول زیاد رفتی عفونتم داری به سحر جادو طلسم اعتقاد داری خیال پردازی اعتماد بنفسمت کمه بینی تو عمل کردی😛ازعمل بینیتم رازی نیستی

این دنیا اگه جای خوبی واسه زندگی کردن بود (اسم قبرستوناش بهشت نبود)😏😔
2706