2726
عنوان

دخترای مجرد کسی بوده عفونت ..

6084 بازدید | 35 پست

سبز داشته و خوب شده؟ بغیر مترونیدازول؟ ک عفونتش کهنه باشه؟ عنبرنسا منو خوب نکرد مترونیدازول هم همینطور ، خسته شدم دیگه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تا دکتر نری خوب نمیشی من خارش داشتم ولی ترشحاتم سبز نبود ولی زیاد بود یه هفته خوددرمانی کردم خوب نشدم رفتم دکتر قرص داد با پماد خوب شدم زود

🕊پــروازکن،آنــگونه ڪـه میخواهے 🕊
تا دکتر نری خوب نمیشی من خارش داشتم ولی ترشحاتم سبز نبود ولی زیاد بود یه هفته خوددرمانی کردم خوب نشد ...

اخه من یه مشکل دیگه ام دارم دوباره رفتم دکتر زنان ، گفت اول باید مشکل مثانت حل بشه واسه همین دارو ننوشت

اول رفتم دکتر خب مترونیدازول داد خوب نشدم ، خودشو ک نزدم 😂🤣🤣 دودش بود

باشه شاید همون پر از میکروب و آلودگی باشه مجرد هم هستی بدتر بشه کاریش نمیتونی کنی ، خود درمانی نکن خانم 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
اخه خیلی تعریفشو کردن 😳😳😳

وای خدا از دست تو ، مگه اونا دکتر هستند ؟ 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
خب خوب شدن دیگه😁😁😁

هر دردی یه درمونی داره ، برای اونا خوب بوده شاید برای تو خوب نبوده باشه ، کارت به جراحی و این چیزا برسه ، ببین دستی دستی میتونی خودتو ناکار کنی یا نه ؟

اخه من یه مشکل دیگه ام دارم دوباره رفتم دکتر زنان ، گفت اول باید مشکل مثانت حل بشه واسه همین دارو نن ...

لباس زیرم سعی کن نپوشی با دستمال نخی ام خودتو خشک کن بعد دسشویی اصلا دستمال کاغذی نزن بدترمیکنه تو آب سرکه م نشین چون هنوز کامل درمان نشدی

🕊پــروازکن،آنــگونه ڪـه میخواهے 🕊
لباس زیرم سعی کن نپوشی با دستمال نخی ام خودتو خشک کن بعد دسشویی اصلا دستمال کاغذی نزن بدترمیکنه تو آ ...

نمیشه ک نپوشم اینجا خانواده زندگی میکنه ولی تند تند عوضش میکنم همین خستم کرده یه سره درحال شستنم 😕 دستمال نخی دردسر نیست؟ پس بیخیال دستمال کاغذی شم فک کنم نصفش ازگور این دستمال کاغذیاست

2706