2737
2734
عنوان

خانوما میشه ج آزمایشمو ببینین

86 بازدید | 19 پست

باردارم میشه ببینین عفونت دارم یا نه؟وقت دکترم دو سه هفته دیگست گفتم اگه عفونتم زیاده زودتر برم پیشش،لطفا هرکی میدونه راهنمایی کنه ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

Wbcبابد خیلی بالا باشه مثلا بالای ده یا بالاتر که بگنـ عفونت هست

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 
Blood رو ک زده منفی

نه اون نیست این طرف نشون میده که من اشتباهی گفتم گلبول قرمز نه سفید زیاده تو ادرارتون و گفتم باکتری هم نشون میده..البته دکتر من با این چیزا دارو نمیده میگه حتما علائم هم داشته باشی مثل سوزش در ادرار واینا

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
قبلش یبار دستشویی رفتم ولی واسه آز فکرکنم از همون اول

باید میزاشتی اول ادرارت یکمـبره یعد میریختی ظرف و اینکه قبل ادرار قشنگـ خودتو با صابون میشستی 

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 
قبلش یبار دستشویی رفتم ولی واسه آز فکرکنم از همون اول

نمونه ادرار رو باید از وسط جمع کرد ابتدای ادرار ی مقدار نمونه رو مخدوش میکنه ب خاطر همین باکتری و wbc و ep ی کم بالا نشون داده شده بااین حال ازمایشتون خوبه مشکلی نداره

2706