2726

روزی چنذساعت بزارمش خیلی دوست داره و کلی کیف میکنه..اینکه میگن بد؟؟؟تاثیری داره.

میگن باعث میشه بچه دیر راه بیفته.

باعث تاخیرتکاملی میشه درسته؟؟

دوست دارم یه روزی بشه به این روزام بخندم😂😂😂.ایشالا که اون روز میاد به امروزم بخندم😂😂😂.تولد یکسالگی محمد عزیزتز ازجانم.😍😘😘..قصهههههه زندگیمو برات تعریف کنم شاید به پهنای صورت اشک بریزی😳.اما فقط از اینجاش بگم وقتی یکی از نزدیکانم طعنه مادرنشدنمو و بی لیاقتیمو تو حرم امام رضا بهم زد دلم شکست💔💔 .خورد شد💔.از امام رضا خاستم تا یه کنجد بزاره تو دلم .میزاشت اما میگرفتشون تا بارداری سوووووووممممم...محمدم پسرم اومد تو بغلم.😍😍.خدایا خیلی هوامو داشتی خیلی جاهای زندگیم پشتم بودی ازت یه خاهش دارم همه ی کوچولوهارو تو پناه خودت جا بده پسرمنم بده.💖.یه خواهش کوچولو دیگههههه خواهش میکنم هیچ کس طعنه مادرنشدنشو نشنوه.😰😰💔.

نمیدونم خیلی چیزا میگن من ۷ ماهگی گذاشتم خیلی هم دوست داشت دیگه خیالم راحت بود میتونستم کارهامو انجام بدم 

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من دخترم اطلاعی نداشتم گذاشتمش یکسال و دوماهگی راه افتاد اونم به زور 

پسرم که اطلاع دارم نمیگذارمش تاثیرات بدی میگن داره مخصوصا روی ستون فقرات

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم
الان تو کشورهای کانادا و امریکا استفاده از روروئک ممنوعه و جریمه داره.منکه واسه دخترم خریده بودم &nb ...

دلیلشون چیه.میشه بگین

دلیلشون چیه.میشه بگین

عزیزم مضراتش خیلیه.دوتا از مهمتریناش

رو ستون فقرات بچه تاثیر میذاره و تو بزرگسالی کمردرد میگیره

باعث جهش در تکامل میشه که اونم تو ۷،۸سالگی تو مدرسه مشکلای مخصوص خودشو نشون میده

اصلا نذار

پسر من ۸ ماهگی از دیوار میگرفت بلند میشد

۱۱ ماهگی هم خداروشکر کامل راه رفت

الان ۱۳ ماهشه

یکی از فامیلا پسر همسن پسرمه حتی نمیتونه سرپا وایسه

چون وابسته روروئکه

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
من دخترمو نذاشتم .۸ ماهگی بلند شد از در و دیوار میگرفت راه میرفت.۱۱ ماهگی وسط خونه به تنهایی راه میر ...

منم دخترمو نزاشتم اطلاع  داشتم برای دیر خیز بودن و ستون فقرات بد هستش .منم ۱۱ماهگی پا گرفت خودش میرفت دیگه .بچه زبر و زرنگ میشه

منو ب خواسته هام برسون لطفا🤗🤗دوست دارم
اصلا نذار پسر من ۸ ماهگی از دیوار میگرفت بلند میشد ۱۱ ماهگی هم خداروشکر کامل راه رفت الان ۱۳ ماهش ...

آره طفلک همسایه مادر منم بچش از بچه من ۳یا۴ماهی بزرگتر بود 

بچه من راه میرفت کامل اون هنوز فقط دست میگرفت رو پشتی و بلند میشد همین اصلا هم ازجاش تکون نمیخورد .البته اون مادرش اصلا بهش یاد نداد  

منو ب خواسته هام برسون لطفا🤗🤗دوست دارم