2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

زدم عزیزم

وزن اولیه ۹۸.۶🙈وزن هدف ۷۰😍 هدف اول:۹۵🔓هدف دوم:۹۰🔓هدف سوم:۸۵🔓هدف چهارم:۸۰🔒هدف پنجم:۷۵🔒هدف نهایی:۷۰😍❤️ عضو گروه قرمز تاپیک بامداد خماریه دفعه تونستم بازم میتونم💪

بچه ها واقعا از بعضی دوستان آدم دلش میگیره. اگه کسی فکر میکنه که من خود استارترم ولی با یک حساب دیگه میام بهتره بره پیش نی نی یار بگه که آی پی جفتمون رو دربیاره تا بهش ثابت بشه که اشتباه میکرده. واقعا که بی دلیل و با استدلال های بیخود آدم رو به چه چیزهایی متهم میکنین.

خیلی دلم گرفت و ناراحت شدم. 

ماه رمضان و ایام شب های قدره خواهشا دل کسی رو نشکونید.

2738

عزیزم برات خیلی ناراحت شدم شوهرت هرکار هم بکنی از سر همون خانوادشه و ذاتش مثل هموناس والا کدوم پدری اسم بچه شو ب دروغ قسم میخوره کدوم ادم مسلمونی ب دروغ دست رو قران میزاره، کلا بیخیالش شو کسی ک این همه پنهون کاری کرده ازت مطمئن باش ازین پنهون کاریا بازم داره ، اون سهیلا رو هم خودش انداخته جلو از کجا معلوم همه ی کاراش از اول نقشه نبوده واسه بیزار کردن تو از زندگی ، کسی ک بزاره بره بگه خودت درست کن درستش کنی بازم خودش بزنه خراب کنه، هیچ چیزش بهم نمیخوره

برای مشکلم یک صلوات بفرست
بچه ها واقعا از بعضی دوستان آدم دلش میگیره. اگه کسی فکر میکنه که من خود استارترم ولی با یک حساب دیگه ...

چقدر تو نی نی سایت راحت به هم دیگه میگن دروغگو و تهمت های مختلف میزنن.

انگار اینجا یه دنیای واقعیه و باید همه چیو به چشم ببینن تا باور کنن. اگرهم نشه دید میگن دروغ میگه و...

نمیددنم والا فاز بعضیا چیه که همش دنبال پلیس بازی ان.

دیدم تاحالا که بعضیا میگن فلان تاپیک دروغه و... ولی تا حالل ندیده بودم بگم فللنی با یه آیدی دیگش میاد تو تاپیکای خودش به خودش پیشنهاد میده با خودش درد دل میکنه😄

اصن ۱ درصد هم که درست باشه. خب که چی؟

جای بقیه تنگ میشه؟

به ضرر بقیست؟

مگه مسابقست اینجا؟؟؟؟

وزن اولیه ۹۸.۶🙈وزن هدف ۷۰😍 هدف اول:۹۵🔓هدف دوم:۹۰🔓هدف سوم:۸۵🔓هدف چهارم:۸۰🔒هدف پنجم:۷۵🔒هدف نهایی:۷۰😍❤️ عضو گروه قرمز تاپیک بامداد خماریه دفعه تونستم بازم میتونم💪
عزیزم برات خیلی ناراحت شدم شوهرت هرکار هم بکنی از سر همون خانوادشه و ذاتش مثل هموناس والا کدوم پدری ...

خیلی منفی گفتی. گناه داره اسی...

البته امکان هم داره همینطوری باشه.

ولی به نظر من بهترین کار اینه که اسی با شوهرش بشینه و صحبت کنه و تمام حس های درونشو بگه بش و حتی بگه که الان به خاطر دروغاش و پنهون کاریاش ازش متنفر شده و اینکه اگه قبلا درست همه چیو بش گفته بود شاید اینقدر متنفر  و سرد نمیشد.

اگر هم اسی خواستی کلا به زندگیت ادامه بدی، حتما حتما حتما با قاطعیت تمام با شوهرت صحبت میکنی که اگه یک دفعه دیگه ببینم چیزی رو ازم پنهان کردی، دیگه میذارم میرم .

و اینکه میتونی این دفعه طلاق نگیری به سرعت ولی حق طلاق و حضانت رو بگیری که حواسش باشه اگه یه دفعه دیگه پنهون کاری کنه میذاری میری با بچت.

اگه به قول این دوستمون اینا نقشه خودش باشه، این دفعه رو اصن کوتاه نمیاد که نری ولی اگه دیدی واقعا پشیمونه و هرکاری حاضره بکنه تا نری بدون که نقشه نیس و دوستت داره.

ولی خب یکم کاراش و پنهون کاریاش بچگانست.

فک میکنه اینطوری  مسئولیت رو گذاشته رو دوشش و احساس مرد بودن میکنه.

و اینکه بالاخره یه چیزایی هم که بوده مربوط به گذشتست.

شاید الان و تو این مدت ۵ سال واقعاااااا متنفر شده از خودش و کارایی که کرده.

خیلی منفی گفتی. گناه داره اسی... البته امکان هم داره همینطوری باشه. ولی به نظر من بهترین کار ...

همه اینا بکنار فقط قسم رو قران فکر ادمو میبره ب این سمت ک قرانو اینقدر نادیده گرفته چطوری میشه به کسی ک به اسونی رو قران دست بزاره یا جون بچشو قسم بخوره اعتماد کرد منبعد

برای مشکلم یک صلوات بفرست
میخام بترکه

شاپرک عزیزم امیدوارم خداکمکت کنه

لطفا از حال و شرایطت باخبرمون کن .حتی شده یه تاپیک بزنی قفل کنی وکسی نظر ننویسه و فقط خودت یکم ازحالت باخبرمون کنی .دعای هممون باهاته خدا پشت و پناهت باشه

به نام خداوند رنگین کمان                                  چنین گفت با ما،به روشن بیان                                     که فردای ایران ،بسی روشن است                                   به پاکی خونم ، به نامم کیان 🌈🌈                
2706