2733
2734
عنوان

منم خواستم یه بار تامیک خواهر شوهر مادر شوهری بزنم😁

| مشاهده متن کامل بحث + 613 بازدید | 62 پست

بی ملاحظه ان عزیزم اونایی که تو شهرستان فامیل دارن خیلی براشون پیش میاد از این جور مهمونها بیاد خونشون متاسفانه در این مورد خیلی بی فرهنگیم خیلی

دنیا پره از آدمهای بد با چهره های زیبا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا انروز مادرشوهرم زنگ زده بدون اینکه من یا شوهرم حرفی زده باشیم یا اعتراضی کرده باشیم به شوهرم گ ...

خدا صبرت بده خیلی بی ملاحظن دوتا بچه کوچیک دارن خوبه روشون میشه میرن اینهمه وقت یه جا هواسشونم به بچه هاشون نیست

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2728
وا چه بی ملاحظه ان،من اوایل عروسی حالی کردم به خانواده شوهرم که من از بچه ای بهم بریزه بدم میاد،اونا ...

وای خوشبحالت 

من حریف نشدم که نشدم

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
حالا انروز مادرشوهرم زنگ زده بدون اینکه من یا شوهرم حرفی زده باشیم یا اعتراضی کرده باشیم به شوهرم گ ...

مشکل اینجاس بعضیا اینقدر عجوزه تشریف دارن که از حرف نگفته هم حرف درمیارن 

اه بی لیاقتا 

هرچه تبــــّر زدی مرا،زخم نشد جوانـــــه شد....😎یه چی دیگه هم بگم :خدایا روا مدار گدا معتبر شود 😖😖😖
2738
بی ملاحظه ان عزیزم اونایی که تو شهرستان فامیل دارن خیلی براشون پیش میاد از این جور مهمونها بیاد خونش ...

یعنی فقط تهرانیا فرهنگ دارن؟بچه هاشونو تربیت میکنن؟

از دیگران شکایت نمی‌کنم..بلکه خودم را تغییر می‌دهمچرا که کفش پوشیدن راحت‌تر از فرش کردن دنیاست.
منم رو اساس هام خیلی حساسم. دیشب با خاله ام رفته بودیم پارک‌ تمام وسایل و ظروف شام و چایی با من بود ...

منم ی پسر عمه دارم‌خیلی شررررررره جیغو جغو نق نقو..شلوغ  ینی فک کن ی جا جمع بشیم فقط سر صدای اونه....مامانش از بس تربیتش نکرده...البته منظورم‌از تربیت کتک زدن نیستا...همه سر بچه داد میزنن دعواش میکنن اونم بد تر لج میکنه اون سری دمپایی گلی رو پرت  کرد رو مامانم....منم سرش داد میزنم‌‌‌....مشکل از بچه نیس مشکل بزرگتر بچس ک لوس بارمیاره

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌

من کاملا درکت میکنم 

حق با شماست 

خواهرشوهرم هر بار میاد کفشای پسر سه سالش رو در نمیاره 

قشنگ روی فرش و زندگیم راه میرفت 

این بار اومد 

یه داد زدم 

گفتم اه اه حالم بد شد توی خونه ی خودتم اینکارو میکنی ادم تهوع میگیره 

توی خیابون هزار تا سگ و گربه و کثافته و ....

همچین دویید بچه رو برداشت در اورد ...

ولی لجبازه دیگه 

این سری اومدن 

یه لحظه رفتم اتاق خواب دیدم 

بچه ش با کفش روی تشکه...

دیگه مجبور شدم همههههه رو بشورم ...

الانم اصلا تعارف نمیکنم بهش بیاد خونه م 

توی یه آپارتمانیم ...

میبینمش فقط سلام احوال و میرم تو خونه م...

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
منم رو اساس هام خیلی حساسم. دیشب با خاله ام رفته بودیم پارک‌ تمام وسایل و ظروف شام و چایی با من بود ...

افرین همینه

من فقط دیدم یه بار در کمدی که اتو هست باز کرد وسیله هاشو هل داد و اتو افتاد کف کمد با صدای بد

یهو ناخوداگاه اسم نسرشو صدا زدم که اینکارو کرد

واای همجین اخمو تخمی کردن مامان و باباش

طلبکارم میشن

2706