2726
عنوان

منم خواستم یه بار تامیک خواهر شوهر مادر شوهری بزنم😁

| مشاهده متن کامل بحث + 613 بازدید | 62 پست

مبلای من ال هست و رنگ استخونی

پسر میره بالای مبلا دورتا دور روشون می دوئه

خون خونمو می خوره که چیزی نگم انگار از دورن تیکه تیکه میشم ولی حرفی نمی زنم

خواهرشکهرم اجازه همچین کارایی رو تو خونه خودش به پسراش نمیده اصلا و ابدا

بسکه نحدووشون کرده اینا نیان خونه ی من انگار اومدن شهربازی

پسرش رفته بود کسو لباس زیرا رو باز کرده بود رفتم تو اتاق گفتم چی می خوای؟ گفت دنبال عروسکات می گردم😑

گفتم من عروسک ندارم بخداااا۱😭😭😭

مبلای من ال هست و رنگ استخونی پسر میره بالای مبلا دورتا دور روشون می دوئه خون خونمو می خوره که چیز ...

بزار ناراحت بشن مرگ به بار شیون یه باز 

آنقدر از این مهمونهای بی ملاحضه داشتم 

که باز رفتم خونشون ادای  آدمهای وسواس و درمیارن  که دیگه عمرا همچین آدم هایی رو خونم راه بدم

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا انروز مادرشوهرم زنگ زده بدون اینکه من یا شوهرم حرفی زده باشیم یا اعتراضی کرده باشیم به شوهرم گ ...

خوب عزیزم دقیقا اشکال همین جاست که هیچی نمیگی اگر دوتا میخوابوندی دهنش ون و چارتا حرف درست درون هم بار خواهر شوهره میکردی الان هم دلت خنک بود هم اینکه اونا دیگه نیومدن خونه ات. خواهر شوهر من دقیقا همینه که گفتی منم حوصله شونو نداشتم پاشو نو بریدم از خونه زندگیم راحت شدم . والسلام

💑
بهتر، نیان

اخه فقط حرف میزنه بازم میان هربار نیاد اینو میگه

یعنی انتظار داره من تو این خونه کوچیک همه وسایلمو جمع کنم

اخه کجا بذارمشون

منم دست تنها وقتی میان هنش تو اشپزخونه ام وقت نمی کنم حواسم به همه جی باشه

خود مادر و پدرش هم سرشون تو گوشیه

2728
بزار ناراحت بشن مرگ به بار شیون یه باز  آنقدر از این مهمونهای بی ملاحضه داشتم  که باز رف ...

وای دقیقا ادای ادمای وسکاسی رو در میارن

اونوقت میان خونه من چمدونشونون رو رو فرش من می کسن میبرن😭😭

مبلای من ال هست و رنگ استخونی پسر میره بالای مبلا دورتا دور روشون می دوئه خون خونمو می خوره که چیز ...

آخ جای من خالی همونجا خفت کنم بچه رو😂😂 دو تا نر و ماده  بخوابونم دهننش😂😂

💑
خوب عزیزم دقیقا اشکال همین جاست که هیچی نمیگی اگر دوتا میخوابوندی دهنش ون و چارتا حرف درست درون هم ب ...

والا کلا بی زبونم

از طرفی می گم مهمونن خاطره بد براشون نذارم

اما حداقل کاری که مدر مادر می تونن بکنن اینه که خونه ی کسی میرن بچه هاشونو کنترل کنن

اینا ولشون می کنن به امان خدا

وای الان یادم افتاد یه عذرخواهی ام ازم نکرد بجش اونا رو شکوند اونوقت من نگران بودم دست و پاش زخمی نشه۱😭😭😭

والا کلا بی زبونم از طرفی می گم مهمونن خاطره بد براشون نذارم اما حداقل کاری که مدر مادر می تونن بک ...

ی قدر ساده نباش گلم ضرر میکنی. منکه به خانواده شوهر رحم نمیکنم از بس بدم میاد ازشون . از بچه هاشون  هم بیشتر😷😤

💑
دراتاقارو قفل کن درکابینتارو با پلاستیکای مخصوصی اومده ببند یه کمم بچه رو بترسون اخمش کن یابگو دعوات ...

والا اون سری رفتم بیرون یه بار در اتاقمو قفل کردم چون خود مادرشوهرمم همچین اخلاقی داره و فضوله همه جا رو می گرده

اما هی نشستن گفتن یاسی عاشق وسیله هاشه و مادیه😑

یعنز دقیقا اخلاقی که خودشون دارن رو به من نسبت دادن

ی قدر ساده نباش گلم ضرر میکنی. منکه به خانواده شوهر رحم نمیکنم از بس بدم میاد ازشون . از بچه هاشون&n ...

اره خیلی رو دادم

اما خودم اینجوری نیستم هرکی بهم محبت کنه من بیشتر حواسم جمعه که اذیت نشه نه اینکه دهنشو سرویس کنم

حالا انروز مادرشوهرم زنگ زده بدون اینکه من یا شوهرم حرفی زده باشیم یا اعتراضی کرده باشیم به شوهرم گ ...

شاید اخمو تخم کردی یا بغ کردی بنطر من رک به بچه بگی زن دایی دست نزن خیلی بهتره تا خودخوری کنی بدهکارم بشی بچه اخه مگه سر کشو میره 

باتشکر از نی نی یار که نفهمیدم چی شد ترکوند اون  کاربریمو🤔🤔🤔
اره خیلی رو دادم اما خودم اینجوری نیستم هرکی بهم محبت کنه من بیشتر حواسم جمعه که اذیت نشه نه اینکه ...

درسته ولی یادت باشه این استراتژی دیگر این روزا ج نمیده . الان باید فقط به خودت فکر کنی . بخوای این جور ادامه بدی باید پس تحمل کنی و دم نزنی و بهتره ک ناراحت هم نشی چون فقط خودت داغون میشی اما اگر مث من نمیخوای خودخوری کنی همونجا ج بده و خلاص بهتر که ناراحت بشن اتفاقا ....

💑

منم رو اساس هام خیلی حساسم.

دیشب با خاله ام رفته بودیم پارک‌ تمام وسایل و ظروف شام و چایی با من بود.

بچش کلمن رو برداشته بود ‌زوری گرفته بود بالاسرش،به خاله ام گفتم کلمن رو از دست بچت بگیر یوقت میفته میشکنه.

بعد رفته بود سر  ظروف ها هی پرت میکرد اینطرف و اونطرف،منم به خاله ام گفتم هر چی بچت امشب شکست رو باید عینشو برام بخری اونم پرید اساسا رو ازش گرفت.

بعد دوباره بچش تف کرد تو صورت دخترم،مامانش فقط بهش گفت عه نکن زشته،دوباره تکرار کرد،منم جلو مامانش بهش گفتم فلانی اگه یکبار دیگه تف کنی با پشت دست میزنم تو دهنت.

اوایل بشددددددت ناراحت میشد.اما الان دیگه فقط دوسه روز قهر میکنه.

وقتی پدر و مادر بچه رو تربیت نکن دیگران تربیتش میکنن

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖
2706