1147
1267
عنوان

منم خواستم یه بار تامیک خواهر شوهر مادر شوهری بزنم😁

| مشاهده متن کامل بحث + 564 بازدید | 62 پست
مبلای من ال هست و رنگ استخونی پسر میره بالای مبلا دورتا دور روشون می دوئه خون خونمو می خوره که چیز ...

آخ جای من خالی همونجا خفت کنم بچه رو😂😂 دو تا نر و ماده  بخوابونم دهننش😂😂

در هیاهوی شب عید تو را گم کردیم 🌷🌷 غافل از آنکه تو خود اصله بهاری  آقا (عج )🌷🌷 اللهم عجل لویک الفرج🌷
خوب عزیزم دقیقا اشکال همین جاست که هیچی نمیگی اگر دوتا میخوابوندی دهنش ون و چارتا حرف درست درون هم ب ...

والا کلا بی زبونم

از طرفی می گم مهمونن خاطره بد براشون نذارم

اما حداقل کاری که مدر مادر می تونن بکنن اینه که خونه ی کسی میرن بچه هاشونو کنترل کنن

اینا ولشون می کنن به امان خدا

وای الان یادم افتاد یه عذرخواهی ام ازم نکرد بجش اونا رو شکوند اونوقت من نگران بودم دست و پاش زخمی نشه۱😭😭😭

عمل لیپوماتیک تحت نظر پزشک مطرح کشور

( 02144670629)

والا کلا بی زبونم از طرفی می گم مهمونن خاطره بد براشون نذارم اما حداقل کاری که مدر مادر می تونن بک ...

ی قدر ساده نباش گلم ضرر میکنی. منکه به خانواده شوهر رحم نمیکنم از بس بدم میاد ازشون . از بچه هاشون  هم بیشتر😷😤

در هیاهوی شب عید تو را گم کردیم 🌷🌷 غافل از آنکه تو خود اصله بهاری  آقا (عج )🌷🌷 اللهم عجل لویک الفرج🌷
1258
دراتاقارو قفل کن درکابینتارو با پلاستیکای مخصوصی اومده ببند یه کمم بچه رو بترسون اخمش کن یابگو دعوات ...

والا اون سری رفتم بیرون یه بار در اتاقمو قفل کردم چون خود مادرشوهرمم همچین اخلاقی داره و فضوله همه جا رو می گرده

اما هی نشستن گفتن یاسی عاشق وسیله هاشه و مادیه😑

یعنز دقیقا اخلاقی که خودشون دارن رو به من نسبت دادن

ی قدر ساده نباش گلم ضرر میکنی. منکه به خانواده شوهر رحم نمیکنم از بس بدم میاد ازشون . از بچه هاشون&n ...

اره خیلی رو دادم

اما خودم اینجوری نیستم هرکی بهم محبت کنه من بیشتر حواسم جمعه که اذیت نشه نه اینکه دهنشو سرویس کنم

حالا انروز مادرشوهرم زنگ زده بدون اینکه من یا شوهرم حرفی زده باشیم یا اعتراضی کرده باشیم به شوهرم گ ...

شاید اخمو تخم کردی یا بغ کردی بنطر من رک به بچه بگی زن دایی دست نزن خیلی بهتره تا خودخوری کنی بدهکارم بشی بچه اخه مگه سر کشو میره 

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باتشکر از نی نی یار که نفهمیدم چی شد ترکوند اون  کاربریمو🤔🤔🤔
اره خیلی رو دادم اما خودم اینجوری نیستم هرکی بهم محبت کنه من بیشتر حواسم جمعه که اذیت نشه نه اینکه ...

درسته ولی یادت باشه این استراتژی دیگر این روزا ج نمیده . الان باید فقط به خودت فکر کنی . بخوای این جور ادامه بدی باید پس تحمل کنی و دم نزنی و بهتره ک ناراحت هم نشی چون فقط خودت داغون میشی اما اگر مث من نمیخوای خودخوری کنی همونجا ج بده و خلاص بهتر که ناراحت بشن اتفاقا ....

منم رو اساس هام خیلی حساسم.

دیشب با خاله ام رفته بودیم پارک‌ تمام وسایل و ظروف شام و چایی با من بود.

بچش کلمن رو برداشته بود ‌زوری گرفته بود بالاسرش،به خاله ام گفتم کلمن رو از دست بچت بگیر یوقت میفته میشکنه.

بعد رفته بود سر  ظروف ها هی پرت میکرد اینطرف و اونطرف،منم به خاله ام گفتم هر چی بچت امشب شکست رو باید عینشو برام بخری اونم پرید اساسا رو ازش گرفت.

بعد دوباره بچش تف کرد تو صورت دخترم،مامانش فقط بهش گفت عه نکن زشته،دوباره تکرار کرد،منم جلو مامانش بهش گفتم فلانی اگه یکبار دیگه تف کنی با پشت دست میزنم تو دهنت.

اوایل بشددددددت ناراحت میشد.اما الان دیگه فقط دوسه روز قهر میکنه.

وقتی پدر و مادر بچه رو تربیت نکن دیگران تربیتش میکنن

تو آن جام شرابی ❤عجب باده ی نابی❤ منم مست تو ای یار ❤ عجب حال خرابی❤      
1221

بی ملاحظه ان عزیزم اونایی که تو شهرستان فامیل دارن خیلی براشون پیش میاد از این جور مهمونها بیاد خونشون متاسفانه در این مورد خیلی بی فرهنگیم خیلی

دنیا پره از آدمهای بد با چهره های زیبا
حالا انروز مادرشوهرم زنگ زده بدون اینکه من یا شوهرم حرفی زده باشیم یا اعتراضی کرده باشیم به شوهرم گ ...

خدا صبرت بده خیلی بی ملاحظن دوتا بچه کوچیک دارن خوبه روشون میشه میرن اینهمه وقت یه جا هواسشونم به بچه هاشون نیست

1264
وا چه بی ملاحظه ان،من اوایل عروسی حالی کردم به خانواده شوهرم که من از بچه ای بهم بریزه بدم میاد،اونا ...

وای خوشبحالت 

من حریف نشدم که نشدم

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!   یه اتفاقاتی که طبیعی ترین چیزهای زندگیه برای ما شده حسرت که آیا بهش میرسیم یا نه.حس و حالم برای خیلی هاتون غریب نیست .دلم یه حس و حال خوب میخواد..

مشکل اینجاس بعضیا اینقدر عجوزه تشریف دارن که از حرف نگفته هم حرف درمیارن 

اه بی لیاقتا 

هرچه تبــــّر زدی مرا،زخم نشد جوانـــــه شد....😎یه چی دیگه هم بگم :خدایا روا مدار گدا معتبر شود 😖😖😖
منم رو اساس هام خیلی حساسم. دیشب با خاله ام رفته بودیم پارک‌ تمام وسایل و ظروف شام و چایی با من بود ...

منم ی پسر عمه دارم‌خیلی شررررررره جیغو جغو نق نقو..شلوغ  ینی فک کن ی جا جمع بشیم فقط سر صدای اونه....مامانش از بس تربیتش نکرده...البته منظورم‌از تربیت کتک زدن نیستا...همه سر بچه داد میزنن دعواش میکنن اونم بد تر لج میکنه اون سری دمپایی گلی رو پرت  کرد رو مامانم....منم سرش داد میزنم‌‌‌....مشکل از بچه نیس مشکل بزرگتر بچس ک لوس بارمیاره

1220