1147
1254

دلم گرفته😕

من تهرانم

خواهر شوهرم یه شهر دیگه و مادرشوهرم اینا هم یه شهر دیگه

خواهر شوهرم دو تا پسر داره یکی ۴ سال و نیم

و یکی یک سال و نیم

پسر کوچیکش یه مشکل مادرزادی داشت که هشت ناهگی باید عمل میشد

من خونم حدود ۷۰ متره

تصور کنید یکماه تمام خودش و بچه هاش و سوهرش و مادرشوهرم به هوای عمل بچه اینجا موندن

حالا بماند از پذیرایی و فلان و اینا چرت و پرتای مادرشوهرمم باید تحمل می کردم

حالا دو سه روز پیش دوباره خواهر شوهرمو بچه هاشو شوهرش اوندن واسه چکاپ بچه 

پسر بزرگش فوق العاده فضوله تمام کشو ها و کمدها رو باز می کنه وسیله ها رو برمیداره

اصلا یه وضعی

پسر کوچیکشم تازه راه افتاده من جیزایی که نی دونستم ممکنه بزنن داغون کنن رو برداشتم از دم دست

اما بازم همه جا سرک می کشیدن تو کشو و کمدها

پطر کوجیکش زد چند تو دکوری رو شکوند یعنی طبقات بالا بودن پا درازی کرد زد انداخت شکستن من هیچی نگفتم فقط گفتم دست و پاش رو زخم نکنه یه وقت

پسر بزرگش خودکار از کشو شوهرم برداشت کابینای ام دی اف های گلاس رو خط خطی کرد

جنس کابینتا رو گفتم تا عمق فاجعه رو درک کنید

باز چیزز نگفتم و گفتم پاکش می کنم 

دیروز رفتن 

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1258

أه أه انقدر بدم میاد از این مادرایی ک هیچی به بچه هاشون نمیگن.همینجوریه ک بچه لوس درمیاد ببخشیدااا گوه درمیاد

فقط 39 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست...انشالله همتون حاجت روا بشید🌷میشه ی صلوات برا حاجتم بفرستین؟😘😍مررررسی🌷 

حالا انروز مادرشوهرم زنگ زده بدون اینکه من یا شوهرم حرفی زده باشیم یا اعتراضی کرده باشیم

به شوهرم گفت ادم وقتی بچه کوچیک میاد خونش باید همه وسیله هاشو جمع کنه

شوهرمم گقت من تو این خونه کوچیک پرینترمو مثلا کجا قایم کنم که دست نزنن اخه پرینتر شوهرمم خراب کردن

مادرشوهرمم گفت من چه می دونم

اینا حرفای خواهرشوهرمه هرچقدرم عزت و احترام بهش بذارین و پذیدایی اخرش میره یه جیزی میگه به مادرش نادرشم زنگ میزنه چرت و پرت تحویل ما میدده عوض تشکر

اخه بدبختی اینجاست بچه هاش سر کمد و کشو ها هم میرن دیگه ادم کجا می تونه وسایلشو قایم کنه

خواهرشورم یه بار گفت من دیگه اینجور خونه ها نمیرم میرم خونه ی دوستام خودشون بجه دارن همه وسایلشونو حمع می کنن😕

اخه ناراحتیم از اینه که منو شوهرن بهشوم اعتراضبگی نمی کنیم یا میگیم اشکال نداره یا سکوت می کنیم

1281
حالا انروز مادرشوهرم زنگ زده بدون اینکه من یا شوهرم حرفی زده باشیم یا اعتراضی کرده باشیم به شوهرم گ ...

بهتر، نیان

فقط 25 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آنچه دلم خواست نه آن ميشود ... هرچه خدا خواست همان ميشود...

وا من بودم دعواش میکردم‌بچه رو برامم مهم نیس مادرش ناراحت بشع....مادرش درک شعور داشت گوش بچه رو میپیچوند میکوبوند زمین....والا الان همه چی گرونه با هزار بد بختی ی چیز بخری بیان بزنن بشکن برن؟؟؟واقعا نفهم ب تمام معنا هستن

1226

مبلای من ال هست و رنگ استخونی

پسر میره بالای مبلا دورتا دور روشون می دوئه

خون خونمو می خوره که چیزی نگم انگار از دورن تیکه تیکه میشم ولی حرفی نمی زنم

خواهرشکهرم اجازه همچین کارایی رو تو خونه خودش به پسراش نمیده اصلا و ابدا

بسکه نحدووشون کرده اینا نیان خونه ی من انگار اومدن شهربازی

پسرش رفته بود کسو لباس زیرا رو باز کرده بود رفتم تو اتاق گفتم چی می خوای؟ گفت دنبال عروسکات می گردم😑

گفتم من عروسک ندارم بخداااا۱😭😭😭

مبلای من ال هست و رنگ استخونی پسر میره بالای مبلا دورتا دور روشون می دوئه خون خونمو می خوره که چیز ...

بزار ناراحت بشن مرگ به بار شیون یه باز 

آنقدر از این مهمونهای بی ملاحضه داشتم 

که باز رفتم خونشون ادای  آدمهای وسواس و درمیارن  که دیگه عمرا همچین آدم هایی رو خونم راه بدم

دلم واسه نی نی سایت قدیم تنگ شده واسه دوستان قدیمم طلوع و ترگل و سحر و فرزانه و خیلی ها😐
حالا انروز مادرشوهرم زنگ زده بدون اینکه من یا شوهرم حرفی زده باشیم یا اعتراضی کرده باشیم به شوهرم گ ...

خوب عزیزم دقیقا اشکال همین جاست که هیچی نمیگی اگر دوتا میخوابوندی دهنش ون و چارتا حرف درست درون هم بار خواهر شوهره میکردی الان هم دلت خنک بود هم اینکه اونا دیگه نیومدن خونه ات. خواهر شوهر من دقیقا همینه که گفتی منم حوصله شونو نداشتم پاشو نو بریدم از خونه زندگیم راحت شدم . والسلام

در هیاهوی شب عید تو را گم کردیم 🌷🌷 غافل از آنکه تو خود اصله بهاری  آقا (عج )🌷🌷 اللهم عجل لویک الفرج🌷
بهتر، نیان

اخه فقط حرف میزنه بازم میان هربار نیاد اینو میگه

یعنی انتظار داره من تو این خونه کوچیک همه وسایلمو جمع کنم

اخه کجا بذارمشون

منم دست تنها وقتی میان هنش تو اشپزخونه ام وقت نمی کنم حواسم به همه جی باشه

خود مادر و پدرش هم سرشون تو گوشیه

بزار ناراحت بشن مرگ به بار شیون یه باز  آنقدر از این مهمونهای بی ملاحضه داشتم  که باز رف ...

وای دقیقا ادای ادمای وسکاسی رو در میارن

اونوقت میان خونه من چمدونشونون رو رو فرش من می کسن میبرن😭😭

1280