2737
2734
عنوان

دلم یه دوست صمیمی و واقعی میخواد

| مشاهده متن کامل بحث + 2477 بازدید | 150 پست
چقدر بد... خیلی بدم میاد ازین ادما برای همین هیچوقت همنجنسی رو عمیق راه نمیدم توی زندگیم...زمان میبر ...

من میشناختمش از سوم راهنمایی با هم دوست بودیم و همکلاس . سوم دبیرستان مجبور شدم مدرسمو عوض کنم. وبعدشم که اون یه دانشگاه دیگه رفت و یه دانشگاه دیگه

وهمچنان من فک میکردم من صمیمیش نیستم حداقل جز بهترین دوستاش باشم  ولی نبودم😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم تنها مشکل و درد م نداشتن دوست ه صمیمی از بچگی تا زمان ازدواج یه دوست خوب داشتم ک انگار یک روح در ...

چقدر درکت میکنم...یه مرد هرچقدرم خوب و لارج باشه... بازم نیاز به یه همجنس خودت داری توزندگی

2728

من تو این 8سال فهمیدم.خانوم های اینجا غریب نیستن و احتیاجی به دوست ندارن تلاش کردم ولی بعضی ها فقط واسه اینکه کیک و شیرینی و بستنی آشپزی عالیه و هی تند تند درست می کردم دوست شدن

بخدا قسم همسایه مون درب خونه شو باز نمی کرد اگه تو اف اف نمی دید یه چیزی آوردم واسه خوردن یه بار رو به پشت ایستادم امتحان کنم هرچی زنگ و در زدم باز نکرد

منم میدونستم صدا می شنوه کی گفتم چرا نیست چرا باز نمبکنه حوصلم سر رفت ولش کن برم

بعد دیس و برداشتم ببرم تو دیس زرد آلو و انبه بود

درجا باز کرد بدو بدو اومد دنبالم

دلم شکست نرفتم دیگه با هرکس دوست شدم واسه همین چیزا منو میخواستن نه اینکه فقیر باشن ثروت مند بودن

ولی من چون آشپزی و شیرینی و شکلات همه چی ک تو سوپر مارکت ها بازار هست و درست میکنم و دست و دل بازم میدم همه رو میخواستن بجز این اصلا راه نمی دادن

دیگه نمی خوام دوستای ک واسه خوردن و چاپیدن کنارت باشن ولی نگن غریبه بزار بیاد

الان تصمیم گرفتم برم سرکار از اول مهر معلم بشم

تابستون دارم میرم کلاس های مختلف

شب میرم بیمارستان شیفت

دیگه خودم و زجر نمیدم بسه دیگه وقتشه بدون صمیمی شدن.دوست پیدا کنم و بگم و بخندم

درونگرا.سکوت.مهربون.منطقی.تو نی نی سایت نه طرف حق و میگیرم نه ناحق چون قضاوت کار خداست
چقدر درکت میکنم...یه مرد هرچقدرم خوب و لارج باشه... بازم نیاز به یه همجنس خودت داری توزندگی

بله 

من خسته شدم بخاطر اینکه دوست و همسایه ها کنارم باشن همیشه باید دست پر میرفتم پیش شون اگه دوستی به اینه نمی خوام

همیشه میگم خوش بحال اونی که دوست من بشه و دلم و بدست بیاره من حتی جون میدم واسه دوست اما مثل دوستای دوران مدرسه باشه

دیگه خستم می خوام تنهای کیف کنم به قول شوهرم ک میگه برو کلاس برو سرکار بگو بخند حرف بزن دوست شو ولی در چهار چوب همون جا دیگه راه نده به زندگیت ک دلتو بشکنن

درونگرا.سکوت.مهربون.منطقی.تو نی نی سایت نه طرف حق و میگیرم نه ناحق چون قضاوت کار خداست

دوست صمیمی همه زنای تنها شوهر شونه درست.اما مزه دوست هم جنس خودت اینکه وقتی از سبزی قورمه سبزی حرف بزنی اون بفهمه چی میگی مثال بود

2738
من تو این 8سال فهمیدم.خانوم های اینجا غریب نیستن و احتیاجی به دوست ندارن تلاش کردم ولی بعضی ها فقط و ...

عزیژم شما کدوم شهری ؟؟؟؟ اخه چرا؟؟؟؟وا. ما خدارو شکر چ ۲۰سالی ک تهران بودیم و چ دوسالی ک تبریز. همیشه همسایه هایه خوبو عزیزی داشتیم. مادرم کل سرگرمیش در روز با همسایه هاس.تعجب کردم از حرفت.

2706