2733
2734

خانواده شوهرم خیلی پرو تشریف دارن در هیچ کاری کمک ما نیستن اما خودشون تا یه کاری دارن کمکی میخوان سریع زنگ میزنن به ما جالبه شوهره ساده من هم سریع بدیهاشون یادش میره براشون سنگ تموم میزاره  همون سر ماشین عوض کردنمون ما لنگ 1میلیون بودیم ازحسودیشون هیچ کدوم کمک نکردن اما ب محض خریدیم سر خیابان هم میخوان برن زنگ میزنن شوهره خاک برسره من زورشون میاد پول آژانس وتاکسی بدن

سنجاق کن دوست دارم های مرا سمت غرب سینه ات تا دلت بشنود.. بلرزد.. بتپد ..تنها برای من

الان خواهرش داره اسباب کشی میکنه جونش بالا میاد پول اسباب بار بده زنگ زده از خواب بیدارش کرده بیا کمکم شوهرم پول نداره ب کارگربده اینم از خواب پاشد رفت 

سنجاق کن دوست دارم های مرا سمت غرب سینه ات تا دلت بشنود.. بلرزد.. بتپد ..تنها برای من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما هم اینجوریم الان عقدم هیچ کاری واسمون نکردن هیچچچچچچچچچ

چند ش پیش اومدن خونمون یه بحث های شد راجب مراسم و طلا و اینجور حرفا

پدر مادرش گفتن ما پول نداریم خودشمیدونه خودش واسه خودش زن گرفته هر کاری میکنه بکونه ما ربطی نداره 

زندگی با عشق زیباست😍بعد ۴ سال به عشقم رسیدم😃
2728

طبیعیه رفتار شوهرتون، همه آدم ها در مقابل خانوادشون کر و کور میشن.شوهرتون ساده نیست، همه بدی های خانوادشو میدونه اما بازم هلاکه براشون.شما هم زیادی عصبی نشو چون به شوهرت اگه مستقیم بگی در نهایت منکر میشه و دعواتون میشه.شاید با سیاست طی چند سال بتونی یکم رفتارشو تغییر بدی شاید

2738
خانوادشن . شما دخالت نکن حرص هم نخور ازشون بد هم نگووو 

عزیزم من تو شهرشون غریبم هیچ کسوندارم دوس دارم حداقل روزهای جمعه براخودمون باشه

2706