2737
2734
عنوان

اینو واسم حساب کنین لطفا

109 بازدید | 9 پست

من ۲۵ ام ساعت ده شب پریود شدم امروز که سوم هستش چند روز میشه؟ آیا من رگه خون توی ترشحم ببینم حیض حساب میشه آیا ۲۵ام روز اول پریود حساب میشه؟

خوش به حال دل هر مرد که دختر دارد... کی تواند پسری ( دخمل بابا) شود ... از خدا خاسته ام ،هر پدری جای منال ،صاحت نازترین دختر دنیا بشود♥♥♥♥

تا ۱۰ شب سوم میشه ۱۰ روز اگ بیشتر بشه بعدش حیض نیست

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا ده روز حیض حساب میشه

خب اگه بیس و پنج حساب بشه میشه ده روز بازم حیضه؟

خوش به حال دل هر مرد که دختر دارد... کی تواند پسری ( دخمل بابا) شود ... از خدا خاسته ام ،هر پدری جای منال ،صاحت نازترین دختر دنیا بشود♥♥♥♥
2728
تا ۱۰ شب سوم میشه ۱۰ روز اگ بیشتر بشه بعدش حیض نیست

یعنی الان روزم باطله؟

یعنی الان روزم باطله؟

بله اگ خون میبینید تا قبل پایانه ۱۰ روز حیضه 

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  
2738

عزیزدلم تاپیک زدن برای این مسائل فکر نمیکنم از نظر شرعی راه قابل اعتمادی باشه، با همون شماره ۰۹۶۴۰ تماس بگیر یا توی تاپیک اون کاربری که تگ کردم سوالت رو مطرح کن حداقل ایشون به واسطه تحصیلات حوزوی قابل اعتمادتر هستن

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌

سلام.امروز،روز نهم هست و هر خونی که تا ده روز ببینید حیض حساب میشه و روزه باطله.

اگر عادت معینی دارید و خونریری و لکه بینی از ده روز گذشت،به اندازه عادتی که دارید حیض میگیرید و باقی رو استحاضه حساب میکنید.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....