2737
2734
عنوان

تورو خدا کمکم کنین

217 بازدید | 22 پست

من امروز روز نهم که از پریودم میگذره من روز ششم تموم شدم روز هفتم رگه خون توی ترشحم دیدم روزمو خوردم دیروز بدون اینکه حتی کوچکترین اثری باشه روزمو گرفتم ساعت سه دوباره رگه خون دیدم روزمو خوردم  بازم دیگه چیزی نبود حتی نزدیکی داشتم چیزی به عنوان خون ندیدم الانم بعد اذان رفتم دسشویی دوباره رگه خون دیدم الان چیکار کنم من بازم روزم باطله اخه اصلا شبه پریود نیس شبیه رگه قرمزم هست خون کهنه نیس روزم باطله  یعنی سمت چپ دلمم تیر میکشه

خوش به حال دل هر مرد که دختر دارد... کی تواند پسری ( دخمل بابا) شود ... از خدا خاسته ام ،هر پدری جای منال ،صاحت نازترین دختر دنیا بشود♥♥♥♥

تورو خدا کمک کنین حتی اگه باطل هم کنه من روزمو میگیرم

خوش به حال دل هر مرد که دختر دارد... کی تواند پسری ( دخمل بابا) شود ... از خدا خاسته ام ،هر پدری جای منال ،صاحت نازترین دختر دنیا بشود♥♥♥♥

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

البته یادم افتاد من روز هفتم روزمو گرفتم چیزی نبود بعد اذان بود که رگه خون دیدم

2728
تورو خدا کمک کنین حتی اگه باطل هم کنه من روزمو میگیرم

برا چی الکی میگیری؟ شرع میگه تا ده روز پریود حساب میسه. شما که بیشتر از شرع نمیدونی که دوست عزیز خودتو زجر نده

اومدیم سایت به هم کمک کنیم.دنبال برهم زدن آرامش کسی نباشیم لطفا
عزیزم روزتون باطل نیست، خدا ملا نقطه ای نیست. 

تورو خدا یعنی بگیرم

نه ... تو ببین همیشه پریودیت چند روز طول میکشیده ؟؟؟ همون تعداد روز باید پریود باشی دیگه احتمالن

یاعم اگه متفاوت بوده ته تهش همه ی مراجع میگن ۱۰ روزش پریود حساب میشه اگه روز ۱۱ شبیه پریود باشه بازم باید بگیری

به نظر من باید بگیری 

تازه اون چند روزی هم که به خاطر رگه خون نگرفتی فک کنم کفاره شو باید بدی چون میگی شبیه پریود نیست

هَرجا هَوا مُطابِقِ مِیلَت نَشُد بُرو ...فَرقِ تُو با دِرَخت هَمین پایِ رَفتَن است ...!
2738
نه ... تو ببین همیشه پریودیت چند روز طول میکشیده ؟؟؟ همون تعداد روز باید پریود باشی دیگه احتمالن یا ...

نه اصلا شبیه پریود نیس من همیشه روز هفتم حتما میرفتم حموم 

نه ... تو ببین همیشه پریودیت چند روز طول میکشیده ؟؟؟ همون تعداد روز باید پریود باشی دیگه احتمالن یا ...

کیست دارم میتونه از اون باشه

نه اصلا شبیه پریود نیس من همیشه روز هفتم حتما میرفتم حموم 

خب پس پریود نیست دیگه

باید بگیری ☹

به نظرم ی دکتر زنانم برو چون رگه ی خون طبیعی نیست😰

هَرجا هَوا مُطابِقِ مِیلَت نَشُد بُرو ...فَرقِ تُو با دِرَخت هَمین پایِ رَفتَن است ...!

تا ده روز چه خونریزی شدید چه لکه بیاد جز پریودت محسوب میشه و نباید روزه گرفت تا زمانی که پریود تموم میشه و ترشح بی رنگ میاد.بعد ده روز اگر لکه داشتیم اون دیگه حکم استحاضه رو داره و باید روزه گرفت و نماز خوند.به نظرم عجله کردی روزه نباید میگرفتی.چون تموم نشده بوده

عزیزم روزتون باطل نیست، خدا ملا نقطه ای نیست. 

این اصطلاح کاربرد دیگه ای داره. اینجا دیگه دستور شرعه و خدا برا همون نقطه هم بهش اجازه داده روزه نگیره

اومدیم سایت به هم کمک کنیم.دنبال برهم زدن آرامش کسی نباشیم لطفا

کاش میشد قسم خدا نخورد.. همیشه هی یکی میاد تورو خدا فلان..تو رو خدا بیسار 

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
2706