2726
عنوان

مامانای باردار کمک داغونم ازاسترس

158 بازدید | 15 پست

من ۱۸هفته رفتم سونوگفتن گریدم ۲ بود گفتن زیاد.میترسم تازگیا شنیدم یکی ازهمسایه ها میگفتن بچه اش انگارزودگریدش به ۴رسیده بچه پیرشده شکم مادرمجبورشدن درش بیارندزودترازموعد.کسی تجربه داره اینطوری باشه ۶ماهگی گریدش به ۳رسیده باشه یاگرید۴؟؟؟؟ کسی تجربه داره بگه چی بخورم  یاچیکارکنم ؟؟؟ چیکارمیکردید گریدزودبالانره؟؟؟ لطفانظربدیدمیام میخونم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سونوگرافی واژینال رفتی؟ اگه ن کی میری  هفته بارداریت از کی حساب شدع

نه نرفتم دیروز تازه رفتم ببینم بچم چندوقتشه تو سونو نوشته بود ۷ هفته و ۱ روز

من اصن سردر نمیارم از چیزی

سونو واژینال برا چیه

من باردارم ولی خدایی نمیدونم گرید چیه

سن جفت رو میگن والا دکترم میگفت اخرش ۳ میشه ۴ رو نشنیده بودم

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......
٣٤ هفتگي شد ٣  كه طبيعي بود

یعنی از۱۹هفته گرید۲موندتا۳۴شد۳؟؟؟دکترنمیگفت چی بخوری بالانره گریدت ؟؟؟آسپرین یاداروی خاصی نداده بهت؟؟ غذا یاچیزی توصیه نمیکرده؟؟؟سونوگرافی نمیفرستادتت زودبه زود دکترمن میگم سونونمیفرسته میگه ۷ ماه تموم شدمیفرستم ۲۸هفته. نگرانم زیاد. 

2706