2726
عنوان

دختری که پدر نداره...

1577 بازدید | 49 پست

بقیه راجبش چطوری فکر میکنن!؟؟ ترحم و دلسوزی میکنن؟؟ یا فکر میکنن بی کسو کاره؟؟! کلا دید شون چطوریه؟؟ 

بدون رودربایستی بگید لطفاً ممنون.

ممنون میشم اگر برای خوشبختی و عاقبت بخیریم و آرامش دلم دعا کنید🙏انشاالله خودتونم به هر چی می‌خواهید برسید🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خیلی رک و صریح بگم هر دختری که پدر نداره انگار خدا یه دری به روش باز میکنه. هم موفقن هم حقشونو میگی ...

واقعا؟؟؟؟ نشنیده بودم تاحالا .. انشالله اینجوری که شما میگید باشه🌼

ممنون میشم اگر برای خوشبختی و عاقبت بخیریم و آرامش دلم دعا کنید🙏انشاالله خودتونم به هر چی می‌خواهید برسید🌹

بستگي داره به شرايط زندگيش بعد پدر.

اصولا بنظرم كسي كه پدر نداره بايد يكم از بقيه دخترا جنع و جورتر زندگي كنه يعني بيشتر زير ذره بينه بيشتر مردم دنبال حرف در اوردن واسشن.البته بعضي از مردم

بستگي داره به شرايط زندگيش بعد پدر. اصولا بنظرم كسي كه پدر نداره بايد يكم از بقيه دخترا جنع و جورتر ...

چجوری جمعو جور تر زندگی کنه؟؟ 

ترحم نعع.ولی میدونی فک میکنن بعضی کارارو میکنه و واسه بچه هاشون خوب نیس همنشینش نمیکنن.مثلا تو فامیل یکی ی کار بد بکنه ندونن کیه.بیشترشون ذهنشون میره سمتش چون پدر نداره.یا ی اشتباه وخبطی کنه یا شکست بخوره میگن ولش کن چه انتظاری داری ازش پدر مدر نداره که😳😳😳😳😳😳😳😔😔😔😔😔😔😔😔😕😕😕😕😕😕😕😢😢😢😢😢😓😓😓😓

عاشقتم کاربر غلاغسیاه😍از96 خاننده خاموشم.         اِی آسمان! اِی آسمان به سوزِدِل من گواه باش؛که اَز دَست غَم به کوه وبیابان گریختم      داری خبر ک شب همه شب دور از آن "نِگاه"مانند شمع سوختم و اشک ریختم....😔(فریدون مشیری. همایون شجریان. عشق پاک)        ‌‌‌ ‌‌‌‌‌             همتونومیشناسم.تازه چن نفرتون فامیل وآشنایین😈😈
2706