2726
عنوان

زردی پسرم

156 بازدید | 33 پست

سلام خانوما.خیلی ناراحتم.انقد گریه کردم انگار توپ اهنی تو سرمه و داره سرمو پاره میکنه.دست خودمم نیس.

پسرم زردیش روی ۱۷ بود.دکتر گفته بذاریمش دسگاه.الان کنارمه جیگرم خونه وقتی نگاش میکنم.

کسی بوده این درجه از زردیو داشه باشه بچش؟

خیلی ناراحت و نگرانم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

آخ چه دوران بدی داشتم دقیقا مثل حال الان تو 

تا خود صبح گریه می‌کردم 

پسرم زردیش ۱۳ بود و متاسفانه با تیروئید هم دنیا اومده بود خیلی بد بود خیلی

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

بچه من ۱۸.۸ بود گذاشتمش دستگاه یک روز تو دستگاه بود اومد زیر ده. زیر ده دیگه دستگاه نمیخواد. فقط قطره شیر خشت. حتما بچه اولته که انقد نگرانی. یه با تجربه کنارت نیست بگه اینا طبیعیه؟ یکی هم میشناسم سه روز تو دستگاه بود آخه دلش طاقت نمی آورد زود زود بیرون می آوردش. صبور باش این اول سختی هاست. زردی که چیزی نیست نهایتا یه هفته ای از بین میره

اومدیم سایت به هم کمک کنیم.دنبال برهم زدن آرامش کسی نباشیم لطفا

تا میتونی شیرخشت و ترنجبین دم کن بده به نی نی.خودت هم بخور.عالیه.شکمشو شل میکنه هرچی زردی داره دفع میشه.من به بچم دادم خوب شد.خواهر زادم ۱۵ بود زردیش.۳ روز بستری شد اومد رو ۱۲.آوردن خونه شیرخشتو ترنجبین دادن خوب شد.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی

یادش بخیر پسر زردیش خیلی بالا بود هی بشتری شد اوند مایین آوردم خوته دوباره رفت بالا دستکاهو آوردم خونه بازم بیفایده بود تا اینکه بردمش حجامت از پشت گوشش اصلا درد نداشت هیچی نفهمید ولی پزشکا تعجب کردن که مطور یهویی زردیش نیست شد حتما حتما حجامت ببرش تاثیرشو میبینی

خوب چرا ناراحتی عزیزم دستگاه که ناراحتی نداره الان اکثر بچه ها رو میذارن دستگاه زودی برطرف میشه

دلم براش میسوزه خیلی مظلومه.میگم کاش من میمردم این زردی نداش

2706