2726
عنوان

فتق سزارین

5061 بازدید | 13 پست

سلام خانوما ممنون میشم هرکی میدونه راهنماییم کنه من سه سال پیش سزارین شدم سرزایمان هم خیلی دردکشسدم واذیت شدم به خاطراینکه اولش طبیعی میخاستم بعداز12ساعت دردکشیدن نشدسزارین شدم ازاونموقع کم وبیش سمت راست محل سزارینم گهگاهی درمیکردوتیرمیکشید دردش زیاد نبود ولی چندروز پیش دردش بیشترشدرفتم دکترو سونو که گفته فتق داری که اندازه اش 12 میلی متره یعنی زخم سزارین ازداخل پاره شده وفتق زده بیرون حالاخیلی اعصابم خرده اینارو دکترسونو بهم گفت هنوزبه دکترخودم نشون ندادم گفت باید عمل بشه خیلی میترسم دیگه تحمل عمل ندارم کسی بوده اینجوری باشه؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من قبلا جراحی شکمی داشتم بعد باردار که شدم خیلی درد ناف میشدم دکتر زنانم تامنو دید گفت فتق داری بستری شدم اول قرار شد عملم کنن ولی چون باردار بودم دارو دادن البته فتقم کم بود بعدشم گفتن سر سزارینت اگه بدتر شدی فتقت رو عمل میکنیم که خدا رو شکر خوب شدم البته من عفونت ناف هم شده بودم

2728
من قبلا جراحی شکمی داشتم بعد باردار که شدم خیلی درد ناف میشدم دکتر زنانم تامنو دید گفت فتق داری بستر ...

نه عزیزم واسه من نافنیست الان اینقدرزخمم ازداخل میسوزه که نمیتونم بخوابم

من سهوسال پیش سز شدم چندوقت میش پسرم محکم پرید رو پایین شکمم شبس وسط خاب یهو درد شدید گرفت زیر دلم و فرداش دیدم قسمت سمت راست بخیهوسزارینم برامدگی پیدا شده که بمرور کوچکتر شد ولیهنوز هستش

دکترعمومی گفت سونو کن فتقه

ولی هنوز سونو نکردم منتظر بیمه ان میشه بگی مال شما علائمش جیبود