2733
2734
عنوان

گول شوهرمو بخورم یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 618 بازدید | 41 پست
خب من 1 سال و نیمه بهش فرصت دادم کاری نکرد پولمون ارزشش شد یک سوم. الان سر سالمون یادش افتاده اینجا ...

حق باشماست ولی تجربه اینونشون داده

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید
من از غصه خونه دارم دق میکنم.با اشتباه شوهرم مفت و مجانی خونه رو از دست دادیم... و نمیتونیم هیچ پول ...

اشتباه نیست و مشکل هست! 

بعدم مشکل جفتتونه! 

بعدم الان واقعا اکثریت جامعه امکان پس انداز ندارن! 

چقدر من من تو تو میکنی! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما میتونستیم یه خونه دلخواه منو بخریم اما هی دست دست کرد هی گفتم بخر گفت من میدونم دارم چیکار میکنم ...

عزیزم منم پارسال تیر به شوهرم گفتم با پولمون هم خونه میتونستیم بگیریم گفت تو دخالت نکن ارزون میشه اونموقع میخرم خلاصه ازمن اصرار ازاون انکار نخرید تا اینکه قیمت خونه چندبرابر رفت بالا منم هروز غر که توباعث شدی ما بعد شش سال همچنان مستاجر بمونیم یشب دیدم شوهرم از شدت اعصاب و فکر کم مونده بود سکته کنه الانم قرص تپش قلب و استرس میخوره فقطم به خاطر موصوع خونه ولی من دیگه یکساله که حرفی از خونه نمیزنم دیگه چشمم ترسید واسه همیشه😑

مامان جونم خودت میدونی نفسم به نفست بنده
اگر واقعا میخواد گول بزنه! نه نخور اما اگر واقعا داره تلاش میکنه و درجا میزنه بدون الان اکثریت همینن ...

چرا اشتباهش این بود ک خونه رو فروخت بعد 1 سال و نیم نخرید.

هی گفتم خونه رو فروختی سریع تبدیلش کن حتی اگه مورد دلخواهتم نبود بخر اجارش میدیم.هی بی خیال بود تا اینجوری شد.نمیبخشمش.

الانم میگم وام بگیر زیر بارش نمیره.چون میدونه باید سختی بکشه نمیخواد اذیت بشه.

یه صلوات برای حل مشکلاتم میفرستین؟
2728
من از غصه خونه دارم دق میکنم.با اشتباه شوهرم مفت و مجانی خونه رو از دست دادیم... و نمیتونیم هیچ پول ...

حالت و درک میکنم میدونم چقدر سخته تازه با این تفاوتت نسبت به من که خونه داشتی و فروختی ولی منم ماه ها وسالهاست ازحرف اطرافیانم خسته شدم ازاینکه هنوز مستاجرید و خونه ندارید دیگه جوابی ندارم ولی سعی کن اروم باشی انشاالله قسمت میشه مام یروزی خونه دارمیشیم من که هنوزم با این همه گرونی امیدوارم 

2738
چرا اشتباهش این بود ک خونه رو فروخت بعد 1 سال و نیم نخرید. هی گفتم خونه رو فروختی سریع تبدیلش کن حت ...

خب واااام خیلی بهره داره! 

واقعا تو این یه سال نمیشه کاری کردی! 

حالا وام بدون بهره بگیرید! 

جاتونوم عوض کنید! اما هی بهش نگو اشتباه تو بود چقدر گفتم! دیگه حالا شده! 

ما ماشینمون زو 6 ماه پیش فروختیم هنوز نتونستیم بخریم بجاش پراید بخریم! یعنی تا فروختیم پراید شد هم قیمت ماشین ما! در عرض شش ماه نتونستیم پس انداز کنیم یا وام بگیریم! صبور باش! 

حالت و درک میکنم میدونم چقدر سخته تازه با این تفاوتت نسبت به من که خونه داشتی و فروختی ولی منم ماه ه ...

خیلی سخته برام دعا کن.

من فکر میکردم هیچ کس مثل من نیست.

خدا کمک کنه همه صاحب خونه بشن.شمام همینطور.

یه صلوات برای حل مشکلاتم میفرستین؟
خیلی سخته برام دعا کن. من فکر میکردم هیچ کس مثل من نیست. خدا کمک کنه همه صاحب خونه بشن.شمام همینطو ...

مرسی عزیزم انشاالله منم فکر میکردم فقط منم بدون که تنها نیستی خیلیا مثل ما منتظرن