2737
2734
عنوان

گول شوهرمو بخورم یا نه؟

618 بازدید | 41 پست

ما خونه داشتیم درست قبل گرونیا فروختیم و بخاطر اشتباه شوهرم هنوز نتونستیم بخریم.

بهم گفت بریم حومه شهر  ک به پول خونه دست نزنیم برا رهن.من 2 ماهه میخرم.یه ماشین ارزونم میخرم زیر پات  باشه با بچه اذیت نشی.

ماشین ک نخرید هیچ 2 ماهش داره میشه 1 سال و هنوز خونه ام نخریده.

میگه سال دیگه اینجا بمونیم من ماشینو میخرم.بزار با پول کار کنم خونه خوب بخریم.

من ازین محل بدم میاد واقعا در حد من نیست.خیلی اذیت شدم.حالا به حرفش گوش بدم یا نه؟

یه صلوات برای حل مشکلاتم میفرستین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

گول نخور 

چرا از حقت دفاع نمیکنی؟؟؟

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر
2738

عزیزم اگه قبول نکنی تااخرعمرمیزنه سرت من داشتم بااون پول پیشرفت میکردم تونذاشتی 

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید

دقیقا وضعیت مام همینه کلا ۲۰۰ تومن داریم میگم وام مسکن یا اوراق بگیر یه خونه توحومه شهر بخریم میگه خونه رو ول کن من با این پول بزار کارکنم یروزی خونه ام میخرم😓😓

مامان جونم خودت میدونی نفسم به نفست بنده
2706