2737
2734
عنوان

عجیب بودن ازدواج سنتی - خواستگاری

262 بازدید | 16 پست

عجیب نیست یکی بیاد در خونه آدم یکی دو ساعت باهاش حرف بزنی تصمیم بگیری که خب الان دیگه میخوام بقیه زندگیم رو با این ادم بگذرونم. مگه میشه آخه؟

به چه مشغول کنم دیده و دل را که مدام، دل تو را می طلبد، دیده تو را می جوید . .

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نچ

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
2731

وا خوب زرتی نمیری باهاش عقد کنی که

یه مدتو تعیین‌میکنید برا آشنا شدنه بیشتر

بعدشم فکر کردی اینایی که دوستن چهره واقعیشونو تو دوستیشون نشون میدن؟

از ۱۰۰درصد شاید ۵۰ درصدشو بفهمی چه مدلیو چه اخلاقیه

🌸اللهم صل علی محمد و آل محمد 🌸👇     لینک تاپیک های مفید🔗    ❤خدایا شکرت💚خدایا شکرت💚خدایا شکرت🌸لطفا کتاب خوب سراغ داشتید بهم معرفی کنید🤩🤩🤩🤩 دعای افزایش رزق و روزی👈یا رازِقَ الْمُقِلّینَ وَ یا راحِمَ الْمَساکینَ وَ یا وَلِیَّ الْمُؤْمِنینَ وَ یا ذَا الْقُوَّةِ الْمَتینَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ اَهْلِ بَیْتِهِ وَارْزُقْنی وَ عافِنی وَ اکْفِنی ما اَهَمَّنی. ❤سلام بر حسین                                                                                    السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین❤یا ابوالفضل العباس ادرکنی💚یا رقیه💚یا علی اصغر🤩💚

خب نامزدی واسه همینه دیگه یعنی با کاندید ازدواج معاشرت کردن و انتخاب کردن طبق تفاهم طرفین، کجاش غیره عادیه، خیلیا اینجوری ازدواج کردن یک عمر زندگی عاشقانه هم داشتن بارها دیدم

دیگر هیچکس به فتح نیاندیشید،، دیگر هیچکس به هیچ چیز نیاندیشد،، چه روزگار تلخ و سیاهی،، خورشید مرده بود
2738

چرا تاپیک میزنی واینمیسی جواب بچه هارو بدی؟یکم اداب معاشرت یاد بگیر قبل ازدواج

تو تاپیک قبلی هنوز دارن جواب میدن تاپیک جدید میزنی‌😐🐀

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.

برداشتتون از ازدواج سنتی کاملا غلطه

مگه میشه کسی ظرف دو ساعت بفهمه با یه آدم تفاهم داره یا نه. با خانوادش فرهنگ متناسب داره یا نه.

ازدواج سنتی چندین مرحله داره ک برای موفقیت توی اون باید با حوصله مراحل رو بگذرونیم.

من همیشه قصه ی عشقو میگم ... ولی تنها یارم این سازِ منه ... عمرِ عاشق بودنم چقد کمه ... آخرش آخرِ آوازِ منه ... آخرش آخرِ آوازِ منه 🎶🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦
وا خوب زرتی نمیری باهاش عقد کنی که یه مدتو تعیین‌میکنید برا آشنا شدنه بیشتر بعدشم فکر کردی اینایی ...

البته شایدم کمتر از ۵۰%

من همیشه قصه ی عشقو میگم ... ولی تنها یارم این سازِ منه ... عمرِ عاشق بودنم چقد کمه ... آخرش آخرِ آوازِ منه ... آخرش آخرِ آوازِ منه 🎶🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦

منم مثه تو برام عجیبه 

اخه چطور میشه به ازدواج با کسی فک کنی ک اصلا نمیشناسیش و دوسش نداری...  شما بگی باشه یه مدت میگذره اشنا میشی من بازم تو کتم نمیره 

نمیتونم به کسی ک حسی ندارم بش فرصت بدم ک بشناسمش 

👄💄👠
چرا تاپیک میزنی واینمیسی جواب بچه هارو بدی؟یکم اداب معاشرت یاد بگیر قبل ازدواج تو تاپیک قبلی هنوز د ...

کسی از شما جواب نخواست. برو بیرون از تاپیک ناراحتی

به چه مشغول کنم دیده و دل را که مدام، دل تو را می طلبد، دیده تو را می جوید . .

نه عجیب نیست ... تو فکر میکنی الان تو ازدواجای غیر سنتی همه شخصیت واقعی خودشونو نشون میدن؟؟؟

هیچکی نقش بازی نمیکنه؟؟؟

هَرجا هَوا مُطابِقِ مِیلَت نَشُد بُرو ...فَرقِ تُو با دِرَخت هَمین پایِ رَفتَن است ...!
2706