2733
2734
عنوان

بچم شش ماهشه،حس میکنم....

| مشاهده متن کامل بحث + 251 بازدید | 28 پست
بیشترازقبل منظورمه

مهم نیست من بعد زیاد تغییرات حس میکنی اما اگر دیدی ادامه داره چند روز ب پزشکت بگو که علائم زایمانتو ببرسی کنه ولی در کل علائمم داشته باشی کلا مهم نیست.

به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بیشترازقبل منظورمه

خب عادیه

الان زیاده فک کنم آخراش دیگه  جاش تنگ میشه حرکات کند میشن تا ۳۶ هفته هم بچه جا داره که بچرخه براهمین حرکت زیاده.

بعدش دیگه جا نیس.فقط ضربه میزنه 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
ببین بچه هاتو تو خواب گریه میکنن وقتی که در طول بیداری مثلا اذیت بشن بخورن زمین. دردشون بیاد شب ...

شش ماهشه همش آخه،،همه بغلش میکنن،بوسش میکنن،نمیزارن گریه کنه

2731
مهم نیست من بعد زیاد تغییرات حس میکنی اما اگر دیدی ادامه داره چند روز ب پزشکت بگو که علائم زایمانتو ...

ممنون تشکر🌹🌹🌹🌹

الأن یه ذذه کم شدانگارخسته شد😆😅😅

این روزگار میگذرد خوب یاکه بد...
نه هنوز علائمی دندون نداره

پس همون میترسه دخترمنم تا یکسالگی شبا ازخواب پامیشد جیغ میزد رفتم ازیه سید دعا ترس براش گرفتم خداروشکر ازون به بعد دیگه اتفاقی نیافتاده

مامان جونم خودت میدونی نفسم به نفست بنده
شش ماهشه همش آخه،،همه بغلش میکنن،بوسش میکنن،نمیزارن گریه کنه

بله 

بچه من الان ۲۱ ماهشه هنوزم یهو دیدی تو خواب گریه میکنه

جیغ میزنه

منم بوسش میکنم  نازش میکنم میخوابه

گاهی براش آب میارم بخوره 

شما هم شیرش بده .شیر مادر آرامش بخشه

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
خب عادیه الان زیاده فک کنم آخراش دیگه  جاش تنگ میشه حرکات کند میشن تا ۳۶ هفته هم بچه جا داره ک ...

آره احساس میکنم مدام درحاله چرخیدنه خخخ

2738
بختک چیه اینا خرافاته چیزی به اسم بختک نداریم 

بختک اسم عامیانه‌شه،اسم علمیش فلج خوابه،مقاله هست راجبش،،،من خودم فلج خواب شدم،،حس میکنی توی برزخی،جسمت کار نمیکنه درصورتیکه بیداری و اطراف رو کاملا میبینی،خیلی بده😢

وای خدا چقدر سخت منم بختک رو تجربه کردم از نوع شدید و سختش ولی فکر نمیکنم رو نوزاد بختک بیوفته

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
ببخشیداستارتر خانومامن همین الأن حرکتای بچم خیلی زیادشده بنظرتون چرا؟؟؟سی هفتمه

طبیعیه عزیزم،کم میشه زیاد میشه،نگران نباش،،دوستم ی روز سیر خورد،بچش هی می‌پرید اینور می‌پرید اونور،ببین چی خورد ی

طبیعیه عزیزم،کم میشه زیاد میشه،نگران نباش،،دوستم ی روز سیر خورد،بچش هی می‌پرید اینور می‌پرید اونور،ب ...

موز خوردم 

قیمه هم خوردم آخه اینارواکثرامیخورم 

ممنون ازراهنماییت🌹🌹🌹