2737
2734
عنوان

اونایی که تو نامزدی رابطه ندارن

| مشاهده متن کامل بحث + 742 بازدید | 38 پست
اینجوری باید با همه ی خواستگارا رابطه داشت که😅

😂😂😂😂ببینی آیا از این نظرم تفاهم داری 😂😂😂

وقتی نظراتمون باهم فرق داره  احتیاجی هست به اینکه ریپلای کنیم و مخالفت کنیم(ادم عاقل اینکارو نمیکنه)  ؟؟؟؟ وزن حاضر 61  وزن هدف  54.تیکر وزنمه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا

استارتر بگو میخوای ببینی از چه لحاظ بهم میخورید ؟ اخه سوالت نامفهومه 

وقتی نظراتمون باهم فرق داره  احتیاجی هست به اینکه ریپلای کنیم و مخالفت کنیم(ادم عاقل اینکارو نمیکنه)  ؟؟؟؟ وزن حاضر 61  وزن هدف  54.تیکر وزنمه 
2728
😂😂😂😂ببینی آیا از این نظرم تفاهم داری 😂😂😂

دقیقا😆

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ
2738

اصلا لزومی نداره ببینی تفاهم داری یانه 

اگر منظورت مزاج شناسیه قبل عقد میتونی با کمک دکتر طب سنتی  تشخیص بدی بهم میخورید یانع . وگرنه  چه ربطی به انجام رابطه داره

خب حالا اگه رابطه داشتین تو نامزدی و فهمیدین طرف مشکل داره تکلیف چیه؟😐

چه مشکلی داره منظورتونه

عزیزم.خداروشکر ک الان خوبی

اره خیلی شوهرم کمک کردارامش داشته باشم..قبلش قران و نمازو دعامیخوندم نفس عمیق میکشیدم ولی باز نمیتونستم گریه میکردم..به کسی ام نمیتونستم بگم اونموقع عضو اینجا شدم کلی مسخرم کردن و یکی دونفر بهم گفتن برو متخصص واژینسموس داری که رفتم ودرمان کردم

اونایی ک میگن را بطه نداریم منظورشون این نیس ک مث خواهرو برادر هستن دگه

عصرانه، دلم یک گوشه‌ی دنج ،در یک کافه می‌خواهد ...!فقط من و تو ...!در ازدحام جمعیت این شهر ،فقط تو را ببینم ...!تو قهوه تعارف کنی ...من غرق در قهوه ای چشمانتطعمِ خوشِ بودنت را بنوشم ...!#من خدا را دارم اللهم صل علی محمد وآل محمد....
2706