2737
2734

من امسال خیلی خیلی سر سری خوندم و رفتم کنکور دکترا دادم ، بعد نتایج اومد و در کمال ناباوری مجاز شده بودم ولی روزانه نه، تو کل ایران هم فقط سه تا دانشگاه هست که دکترا رشته ما رو داره یکی دولتی (روزانه/ پردیس خودگردان)  یکی غیر انتفاعی تو تهران و یکی دیگه غیر انتفاعی یزد، و دیروز جواب نهایی اومد از هر سه تا دعوت به مصاحبه شدم ( پردیس خودگران علامه، علم و فرهنگ، علم و هنر یزد) 

الان به نظرتون من برم واسه مصاحبه یا نه چون میدونم که پردیس خودگردان شهریه ش خیلی زیاده ولی خب تو مدرکم دانشگاه دولتی میزنن اون دوتا هم غیر انتفاعی هست و من سالهای سال اونایی که دانشگاه  دولتی نبودن رو تو دلم زیاد قبول نداشتم! 

می ترسم که بمونم واسه سال بعد و اونوفت هم باز نتونم قبول شم ولی اینم بگم که من کارشناسی و ارشد یه چیز دیگه خوندم دکترا اومدم کنکور مدیریت دادم حالا همه رقیب های من رشته خودشون بوده و احتمال قبول شدنم کمتره چون فقط ۵ نفر روزانه میگیرن، 

حالا شما بودین چی کار می کردین؟ دوستم میگه اصلا دکترای نخون حالا که به طلاسازی علاقه داری برو یاد بگیر کامل و از اون کسب درامد کن

هر لحظه حضور خدا رو پیشم حس کردم همیشه کمکم بوده❤

برو مصاحبه بده خودگردانه اگه قبول بشی و نری محروم نمیشی. برو مصاحبه رو بده ببینم اصلا رد میشی یا قبول

اومدیم سایت به هم کمک کنیم.دنبال برهم زدن آرامش کسی نباشیم لطفا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خوب شرکت کن رزومه داری؟

یه مقاله دارم که تو یه همایش بین المللی چاپ شده البته تکی نیست با دوستم نوشتم، 

معدل الف هستم و تو دانشگاه تهران ارشد خوندم، 

من بودم هرجور میشد می رفتم لااقل مصاحبشو برو 

معلوم نیست تا سال دیگه چه اتفاقایی بیوفته اصلا بتونی دوباره کنکور بدی یا نه اگر مجردی با یه بله دیگه نمیتونی بخونی ذهنت درگیر میشه 

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃
2738

برو مصاحبه رو بده... 

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
برو مصاحبه بده خودگردانه اگه قبول بشی و نری محروم نمیشی. برو مصاحبه رو بده ببینم اصلا رد میشی یا قبو ...

میدونی شهریه خودگردان چقدره؟ 

با دوستت موافقم 

حرفش خیلی دو دلم کرد گفت میخوایی این همه سال بشینی پاش تا اخر سر چهار نفر بهت دکتر بگن حالا بعد اون اصلا تو رو با این حجاب نداشتت واسه هیئت علمی قبول کنن یا نکنن! ولی اون یکی دوستم هم میگه به حرفاش گوش نکنم چون خودش مجاز نشده به من اینجوری میگه!!!!!

2706