1421
1411

خیلی برام مهمه نظر بدید ممنون میشم

من از سال ۱۲۰۰ اینجام هیشکی هم کاربریمو نترکونده خودم یه مدت بهتون افتخار نمیدادم خیلی اصرار کردین دوباره برگشتم😒

نخیر

من میخواستم کسیو جز من نبینی...و کسی جز من توجهتو جلب نکنه...و جواب کسیو زودتر از من ندی...و همه ی همه ی حواست به من باشه...من میخواستم تو حتی اگه باهمه خوبی هم بامن خوبتر باشی...اگه همه دوسِت دارنم بدونن که تو منو دوست داری...خوب آدمی به هرچیزی که زیادی چنگ بزنه باخته...و تو بزرگترین باختِ من بودی...من بودم که سقوط کردم...

کسایی ک پلک کوچیکی دارن جالب نمیشه

مگه اینکه فقط ته چشمتو بکشی

من میخواستم کسیو جز من نبینی...و کسی جز من توجهتو جلب نکنه...و جواب کسیو زودتر از من ندی...و همه ی همه ی حواست به من باشه...من میخواستم تو حتی اگه باهمه خوبی هم بامن خوبتر باشی...اگه همه دوسِت دارنم بدونن که تو منو دوست داری...خوب آدمی به هرچیزی که زیادی چنگ بزنه باخته...و تو بزرگترین باختِ من بودی...من بودم که سقوط کردم...

کلینیک ختنه نوزادان تهران اولین و قدیمی ترین کلینیک تخصصی ختنه در ایران 

برای اطلاعات بیشتر درباره ختنه نوزاد اینجا را کلیک کنید

1432

هزار مدل خط چشم هس

ک هرکدوم واسه ی مدل چشم‌خوبه

دوجمله مقدس"به توچه و به من چه"رو سرلوحه زندگیت قرار بده.باشد که رستگار بشی!!!            هرکسی رو ریپلای نمیکنم.خیلیا خیلییی بی ارزشنااا😉
1394

اگه پشت پلک کوتاه باشه فقط باید یه خط نازک کشیده بشه نه ضخیم

در کل نباید خط چشم کل پشت پلک رو پر کنه چون اینجوری چشم پف کرده به نظر میرسه

من مشکلات را حل نمی کنم , من افکارم را درست می کنم ، سپس مشکلات خودشان حل می شوند. (لوییز هی)
نه بچشمای درشت و گرد نمیاد

من چشمم درشت و گرده ولی قشنگ میشه باید مدلی پیدا کنی به چشم بیاد

فقط 28 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 Welcome to my heart , Nelsa👼🤰
1387

نه...بعضی چشمارو گرد میکنه...چشمای منم کوچیک تر نشون میده...

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فک کردین فقط شماها بلدین رژیم بگیرین؟؟؟😣😣😣منم میتونم!!!💪💪💪 اینجانب با افتخار در دوران بارداری 94 کیلو بودم...بعد زایمان شدم 85...😎😎😎 بعد دوماه شدم 87...😦😦😦 الان با شروع رژیمی سالم رسیدم به 81.700...💪💪💪بعد دوهفته👈👈👈79.500👈👈👈77.100👈👈👈76.500👈👈👈 تیکر رسیدن به وزن ایده آلم(65)...😋😋😋

مامان من میگه خط چشم بهت نمیاد ولی دوستم گف قیافت خیلی عوض میشه 😐

من چشام درشت نیست ولی کشیده س و پف دار 

مامانم میگه تو دنباله نکشی براش فقط پشت شو بکشی بهتر میشه خودم هنوز ب نتیجه نرسیدم

کاش میشد دست اتفاق را گرفت تا نیفتد ....