2410
2553
عنوان

🤔🤔🤔برداشتتون از😂🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 495 بازدید | 55 پست

گلم کاش این نقاشی رو سیو کنی و به ی ادم کار بلد نشون بدی من حس میکنم مفهوم و معنی داره اونم خیلی دقیق

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
داره طناب ميزنه يه لنگش از دستش در ميره ميخوره توو سر مامانش😁

😂 😂 

💚 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظر من که بین زن و مرده قلب کشیده گفتم مثبت باشم😆😆😆😆😆😆😆😆

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ
2720

چقدر توگوشی تمیزکشیده من توگوشی به تمیزی بچت نمیتونم نقاشی کنم😁بنظرمنم صحنه کتک زدن رو کشیده

یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔
یعنی منو شوهرم نقاشیش رو که دیدیم به حدی خندیدیم که دستشوییمون گرفت.

ناراحت نشد  خندیدید!  آخه پسر من  خیلی ناراحت میشه   اگگگگه به نقاشیش بخندی.   چون واسه خودشون  معنی و مفهوم جدی  داره.

نشسته بودم پیش شوهرم بهش گفتم عزیزم بعضی از خانمهای نینی سایت میگن که دوست داریم شوهرامون کتکمون بزنه بعدش اونم گفت یعنی تو هم دوس داری با کمربند کبودت کنم؟🙄🙄

داشتم در رابطه با این موضوع صحبت میکردیم نگو که بچه حرفهامون رو شنیده بعد از یه ساعت اینو کشید آورد نشونمون داد😐😐😐😁😁😁

اساتید محترم لطفا تا صحبتهای استارتر را در مورد هدف تاپیکی که ایجاد کرده نشنیدین الکی با دیدن عنوان تاپیک گزارش نزنید لطفا....کاربری قبلیییییییم😢😢😢
2714
ناراحت نشد  خندیدید!  آخه پسر من  خیلی ناراحت میشه   اگگگگه به نقاشیش بخندی. &nb ...

نه نه نه اتفاقا از خلاقیتش در رابطه با این موضوع تعجب کردیم خیلی خندیدیم و همش قربون صدقه اش رفتیم خودش هم فهمیده بود هی خودشو لوس میکرد😂

اساتید محترم لطفا تا صحبتهای استارتر را در مورد هدف تاپیکی که ایجاد کرده نشنیدین الکی با دیدن عنوان تاپیک گزارش نزنید لطفا....کاربری قبلیییییییم😢😢😢
 نشسته بودم پیش شوهرم بهش گفتم عزیزم بعضی از خانمهای نینی سایت میگن که دوست داریم شوهرامون کتکم ...

بروووو جای کتکاتو نشون بده ببینم 😂

حاج خانوم تکرار غریبانه روزهایت بدون حاج اقا چگونه گذشت...
چقدر توگوشی تمیزکشیده من توگوشی به تمیزی بچت نمیتونم نقاشی کنم😁بنظرمنم صحنه کتک زدن رو کشیده

خیلی چیزها میکشه همه هم جالبن یعنی به تک تک نقاشیهاش بیشتر از یه جوک میخندم ازشون شات میگیرم قصد داشتم یه تاپیک بزنم همه رو بذارم متاسفانه یه روز همه رو حذف کرده بود خودش خیلی حرص خوردم😢😢

2706