1345
1341
عنوان

🤔🤔🤔برداشتتون از😂🤣

489 بازدید | 55 پست

نقاشی پسرم چیه؟

پسرم پنج سال وهشت ماهشه.

اساتید محترم لطفا تا صحبتهای استارتر را در مورد هدف تاپیکی که ایجاد کرده نشنیدین الکی با دیدن عنوان تاپیک گزارش نزنید لطفا....کاربری قبلیییییییم😢😢😢

داره زنه رو کتک میزنه...چقدر خوب کشیده...همچین صحنه ای دیده؟؟؟

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قبلا قلبم تو وجودم بود...الآن تو بغلمه...👶👶👶               مبینا عسل من خوش اومدی...                   منتظر خاطره ی زایمانم باشید...😉😉😉                    تیکر رفتن به دانشگاهمه...😬😬😬

ی بابای ترسناک ک داره با کمربند مامانشو میزنه

اگه مخالف کامنت منی ریپلای نکن تا نشورمت من اصلا بها نمیدم بهت عقده های زندگیتو سر من خالی کنی پس  ساکت رد شو برو من خودمم بی اعصاب ترینم

قصه الارو شنیدین ؟ اگه نشنیدین 

بیاین اینجا

1350
1307

😜😁

جالبه 

چه دقتی کرده مرد رو از زنه قدبلندتر کشیده 

زندگی کردن با مردم این دنیا همچون دویدن در        گله ی اسب است... تا می تازی، با تو می تازند.    زمین که خوردی، آنهایی که جلوتر بودند، هرگز برای تو به عقب بازنمی گردند و آنهایی که عقب بودند، به داغ روزهایی که می تاختی تو را لگدمال خواهند کرد.           در عجبم از مردمی که به دنبال دنیایی هستند که روزبه‌روز  از آن دورتر می شوند و غافل اند از آخرتی که روزبه‌روز به آن نزدیک تر می شوند. ❤حضرت علی علیه السلام ❤

یعنی منو شوهرم نقاشیش رو که دیدیم به حدی خندیدیم که دستشوییمون گرفت.

اساتید محترم لطفا تا صحبتهای استارتر را در مورد هدف تاپیکی که ایجاد کرده نشنیدین الکی با دیدن عنوان تاپیک گزارش نزنید لطفا....کاربری قبلیییییییم😢😢😢
1226

گلم کاش این نقاشی رو سیو کنی و به ی ادم کار بلد نشون بدی من حس میکنم مفهوم و معنی داره اونم خیلی دقیق

کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                  تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر😐😐✋🏻
داره طناب ميزنه يه لنگش از دستش در ميره ميخوره توو سر مامانش😁

😂 😂 

زندگی کردن با مردم این دنیا همچون دویدن در        گله ی اسب است... تا می تازی، با تو می تازند.    زمین که خوردی، آنهایی که جلوتر بودند، هرگز برای تو به عقب بازنمی گردند و آنهایی که عقب بودند، به داغ روزهایی که می تاختی تو را لگدمال خواهند کرد.           در عجبم از مردمی که به دنبال دنیایی هستند که روزبه‌روز  از آن دورتر می شوند و غافل اند از آخرتی که روزبه‌روز به آن نزدیک تر می شوند. ❤حضرت علی علیه السلام ❤

به نظر من که بین زن و مرده قلب کشیده گفتم مثبت باشم😆😆😆😆😆😆😆😆

بی همگان به سر شود بی تو ی خر نمی شود                                                                                           یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ
1346