2737
2734
عنوان

دارم میمییرم😭😭😭😭😭خانوما

| مشاهده متن کامل بحث + 1946 بازدید | 114 پست
والا به نظرم شوهرت بدبخته خیلی که کسیو دوست داره که میدونه دوستش نداره و کسی دیگه رو دوست داره

پس ولم میکرد میرفت چرا با چنگ و دندون موند

یه نفر بیاید به خدا بگوید حتی اگر صلاح نیست حتی اگر پایان این آرزو تلخیست براورده اش کند...یه نفر بیاید به خدا بگوید حسرت زودتر از شکست ادم را از پای درمی اورد😔😔ارزوی محال من....💔💔
تاپیکتو ترک میکنم اگه بمونم هم فحشت میدم هم قضاوتت میکنم 😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑 بای 

💔💔

یه نفر بیاید به خدا بگوید حتی اگر صلاح نیست حتی اگر پایان این آرزو تلخیست براورده اش کند...یه نفر بیاید به خدا بگوید حسرت زودتر از شکست ادم را از پای درمی اورد😔😔ارزوی محال من....💔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یعنی میدونه تو دوستش نداری و عاشق کسی دیگه ای

بله از روز اول

خب منم میگم که قدرشو بدون که اینقدر دوست داره که با وجود این چیزا بازم مونده کنارت دیگه

مگه زوره😔😔فک کن چ جهنمیه ک کنار کسی باشی ک دوسش نداری و یکی دیگه رو دوست داری

مگه زوره😔😔فک کن چ جهنمیه ک کنار کسی باشی ک دوسش نداری و یکی دیگه رو دوست داری

خب وقتی اینقدر تو عذاب بودی باید جدا میشدی ازش که نشدی 

دیگه کسی مجبورت نکرده بود به زور زندگی کنی که

2738
خب وقتی اینقدر تو عذاب بودی باید جدا میشدی ازش که نشدی  دیگه کسی مجبورت نکرده بود به زور زندگی ...

عزیزم گفتم مهریمو میرم میگیرم وگرنه طلاقم بده گفت عین ۲۰۰۰ تا سکتو میدم بشینی سرجات دلیل محکمه پسند چی میوردم حق طلاقم نداشتم

عزیزم گفتم مهریمو میرم میگیرم وگرنه طلاقم بده گفت عین ۲۰۰۰ تا سکتو میدم بشینی سرجات دلیل محکمه پسند ...

وقتی زنی طلاق بخواد اگه دلیل محکمه پسند هم نداشته باشه میتونه مهریشو ببخشه و جدا بشه گلم

زورکی که نمیشه بمونی توی زندگی

وقتی زنی طلاق بخواد اگه دلیل محکمه پسند هم نداشته باشه میتونه مهریشو ببخشه و جدا بشه گلم زورکی که ن ...

نه عزیزم نمیشه مهرتو ببخشی نمیتونی جدابشی 😖یه عمر دنبالش بودم ک میگم

پس خاااااااک بر سرش که اصلا با تو ازدواج کرده عقل داره به نظرت؟

ن نداره اگه داشت دوتامونو بدبخت نمیکرد

نه عزیزم نمیشه مهرتو ببخشی نمیتونی جدابشی 😖یه عمر دنبالش بودم ک میگم

والا من اینجور دیدم اخه

یکی از دوستام شوهرشو دوست نداشت

رفت دادگاه و تقاضای طلاق داد

مشاوره و ... رفتن و اخرش مهرشم بخشید و جدا شد

2706