2726
عنوان

همتون بیاید بگید😍+عکس بازی از هرچی دوست دارین

| مشاهده متن کامل بحث + 1338 بازدید | 164 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کم کم میشه آبجی جونم ، بهترین راه ندیدنه ، من هیچکس رو نگاه نمیکنم اینقدر آسمون و طبیعت و درخت و ... ...

میشه من درخواست دوستی بدم خیلی خوبین شما

منم مذهبیم مثلا ولی اصن هیچم

عزیزم برام خیلی دعا‌کن خیلی دل آشوبم اسمم زهراست به اسمم دعام کن راه تازه ای جلوی پام باز شده ارا ...

ب روی چشم آبحی جونم ، دعاگوت هستم إن شاء الله 💞😇 راستش من درخواست دوستی رو بلد نیستم 😞

ب نشونه ها توجه کن حتما میفهمی

پوشیه میزنم هدیه به مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها ، قربة إلی الله🌹 الحمدلله الَّذی جَعَلنا مِن الْمُتَمَسِکینَ بِولایَةِ أَمیرَ الْمُؤْمِنین علیِ بنِ ابی طالب عَلیهِ السَّلام💚👈گر بهای شیعه بودن سر جدا گردیدن است ، ما به عشق مرتضی(ع) تاوان آن را میدهیم ⚪تا بماند تا ابد ذکر علی(ع) بر مأذنه ، هستی و دار و ندار و جانمان را میدهیم 👉🌹
واااای خدا اولین باره یکی بخاطر حجابم اینارو بهم میگه 😄خیلی ذوق کردم مرسی حس خوبی بهم دس داد

فدای تو عزیزم ، اگ نزدیکم بودی هر روز صبح بهت با صبح بخیر میگفتم ، هر بار ک با چادر میدیدمت با حجاب میدیدمت 💞🌹

پوشیه میزنم هدیه به مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها ، قربة إلی الله🌹 الحمدلله الَّذی جَعَلنا مِن الْمُتَمَسِکینَ بِولایَةِ أَمیرَ الْمُؤْمِنین علیِ بنِ ابی طالب عَلیهِ السَّلام💚👈گر بهای شیعه بودن سر جدا گردیدن است ، ما به عشق مرتضی(ع) تاوان آن را میدهیم ⚪تا بماند تا ابد ذکر علی(ع) بر مأذنه ، هستی و دار و ندار و جانمان را میدهیم 👉🌹
ب روی چشم آبحی جونم ، دعاگوت هستم إن شاء الله 💞😇 راستش من درخواست دوستی رو بلد نیستم 😞 ب نشونه ه ...

اونجا که اعلاناتت هس نگاه کن درخواست دوستی دادم من اگر دوس داری ومایلی قبول کن

اخه میخوام ببینم‌نظر بچه ها نسبت به چهره ی حجابم چجوریه

مهمه مگ ؟ ... نظر هیچکس مهم نیست جز خدا و اهل بیت عزیزم . هر کی ی نظری میده یکی صادقانه یکی حسودانه ،چ اهمیتی داره نظر دیگران ، مهم اینه وقتی خدا نگاهت میکنه ب فرشته هاش بگ بنده ی من در زمانی زندگی میکنه ک بی حجابی عادی شده و کلاس ، اما برای من ب عشق من حجاب میزاره اونجوری ک من گفتم و برای من خودش رو خاص ترین میکنه 😇

2706