2703
2553
عنوان

طلاهامو فروختم براي رهن خونه😢😔كلي گريه كردم

| مشاهده متن کامل بحث + 3447 بازدید | 221 پست

استارتر جان به نظر من یه وام گنده بردارین البته در حدی که بشه قسطشو داد وهمین پول رهنتونو بزارین روش و با یکم قرض از پدر ومادر خودت یا همسرت یه خونه کوچیک هرجایی که میتونین بخرین حتی پایین شهر.بگردین حتما پیدا میشه ان شاالله خدا بخاطر اشکایی که ریختی یه خونه خوشگل و عالی نصیبتون کنه که از ذوق گریه کنی.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا همش زنها باید از پول و طلاهاشون بگذرن خب اکثر موارد زنها کوتاه میانو طلاها رو دودستی میدن شوهرش ...

بله منم گفتم زن و مرد باید پشت هم باشن 

من میمیرم اگه یه روزی همسرم بدهی داشته باشه و دنبال وام باشه ،اونوقت من بخام طلا نگهدارم و بندازم تو دست و بالمو لذت ببرم ازش 

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
2720

خانوما ولی یه چیز بگم قبول کنید،کمی بیاین پایینتر زندگی کنید،به خودتون سخت نیارید.به خدا با کارمندی و اجاره نشینی به هیچ جا نمیرسید.هرسال حقوقا همون میمونه ولی قیمتا و اجاره ها بالاتر میره.منم شوهرم قبل از دواج با بدبختی یه خونه تو منطقه ی خوب تهران پیش خرید کرده بود.خونه رو که تحویل دادن،زورم کرد بریم اونجا بشینبم.قبول نکردم.گفتم بفروش .یه مقداریشو جای پایین خونه بخر،با بقیه شم بیا با بابام خرید و فروش کن.اونموقع دلش نمیومد کار کارمندیشو ول کنه.ولی الان میبینه که برد کرده. پایین نشستن عار نیست. اگه امکانشو دارید از این کارا بکنید.پولتونو نریزید تو حلق این مالکها.

استارتر جان به نظر من یه وام گنده بردارین البته در حدی که بشه قسطشو داد وهمین پول رهنتونو بزارین روش ...

وايي ممنونم عزيزم من بابام خودش مستأجر پدر شوهرم كه شش تا پسر داره به هر كدوم بده صداي اون يكي در مياد وأم هم واقعا نميتونيم چون شوهرم يه ماه كارش خوبه يه ماه نه شغل ازاد نميش روش حساب باز كرد 

واااای بخدا عین شوهر منه  من یارانمو خودم میگیرم باور کن تا وقتی که میدونه ۴۵ تومنو خرج نکردم ...

ی مقدار عیدی خانوادم داده بودن میخواستم باهاش برای خودم یچیزی بگیرم هربار خواستم برم خرید نزاشت انقد کشش داد و پول نداد تا مجبور شدم خرجش کنم حتی صب به صب میرفت سر کیفم و کرایه تاکسیشو بر میداشت تولد خواهرش و خواهرزادش کادو هارو انداخت گردن من از اون پول من فقط 30 تومن دادم یه کفش برای خودم همش خرج این و اون شد 

دیشب پدرشو شام دعوت کرده بود یدونه برنجم تو خونه نداشتم گفتم ماکارونی درست کنم گفت بابام نمیخوره بعدم گوشیو قطع کرد .خدا شاهده رفتم فروشگاه بسته پوشک دخترمو بردم گفتم اینو خریدم حالا بزرگه میشه پس بگیرید یارو قبول کرد پسش گرفت بجاش یه کم برنج و ... خریدم اومدم شام رو راه انداختم .تا صب از غصه خوابم نبرد ک کارم با این آدم به کجا رسیده 😔😔😔😔😔

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧
خانوما ولی یه چیز بگم قبول کنید،کمی بیاین پایینتر زندگی کنید،به خودتون سخت نیارید.به خدا با کارمندی ...

شوهر من بِع خاطر كارش بايد نزديك باش و همچين بالاي بالا هم نيستيم يه خونه تو پايين پيدا كردم سيصد شصت متري رفتيم حالت بهم ميخورد شوهرم گفت بيا بريم من چادر زندگي كنم بهتر يكم هم كله خراب ولخرج

2714
اي بابا چقدر بد نميتوني بري سركار ؟

نه نمیزاره 

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧
ی مقدار عیدی خانوادم داده بودن میخواستم باهاش برای خودم یچیزی بگیرم هربار خواستم برم خرید نزاشت انقد ...

وا من بودم به باباش يواشكي ميگفتم يا مامانش اينطور كه خيلي بد 

جالب اینجاست شوهر من میخواد ازم سو استفاده کنه هر شب میخواد 

رابطه ای هم باشه من هیچ حسی بهش ندارم دیگه اگه بشینم از گذشته و عشقمون برات بگم باورت نمیشه چیزایی ک گفتم حقیقت باشه 😳😳 حیف ک زندگی هیچوقت روی خوش بمن نشون نداد ..😳😳😳

خیلی تو این زندگی اذیتم یعنی اذیتم میکنه اصلا منو نمیبینه حتی جواب سلاممو یا نمیده یا بزور میده تا م ...

😔چرا اخه ب اینجا رسیدین

انشالله ب حق همین ماه ارامش ب دلتون برگرده

عصرانه، دلم یک گوشه‌ی دنج ،در یک کافه می‌خواهد ...!فقط من و تو ...!در ازدحام جمعیت این شهر ،فقط تو را ببینم ...!تو قهوه تعارف کنی ...من غرق در قهوه ای چشمانتطعمِ خوشِ بودنت را بنوشم ...!#من خدا را دارم اللهم صل علی محمد وآل محمد....
ی مقدار عیدی خانوادم داده بودن میخواستم باهاش برای خودم یچیزی بگیرم هربار خواستم برم خرید نزاشت انقد ...

اون وقت چرا تا این حد کوتاه میای واقعا برام جای سوال داره خب اولا اون پول عیدی رو که خونوادت داده بودنو به شوهرت نباید نشون میدادی میگفتی دست وبالشون تنگ بود ندادن یا رفتیم مامانم برام یه مانتو خرید شوهر منم عین شوهرته منم هیچ وقت پول نقدو نشونش نمیدم میرم مانتو شلوار کیف و....میخرم میگم مامانم برا عیدیم گرفت و دوما اگه برنج خونه نداشتین اشتباه کردی پوشکو پس دادی میگفتی پول بریز حسابم برم برنج بخرم برای بابات اگه پول نریخت تو هم شام ماکارونیتو میذاشتی

وا من بودم به باباش يواشكي ميگفتم يا مامانش اينطور كه خيلي بد 

گفتم ولی اهمیت نمیدن همش میگن پسر ما زحمت کشه و ....

2706