2703
2553
عنوان

طلاهامو فروختم براي رهن خونه😢😔كلي گريه كردم

| مشاهده متن کامل بحث + 3447 بازدید | 221 پست
نه خدا كه دوستمون داره ولي داره امتحان ميكنه خدا كنه امتحان زود تَر تموم بشه و مارو با پولداري امتحا ...

پس كي تموم ميشه

خسته شدم از بي پولي از گروني

جانيارم ديگه همونكه گزارشمو زدين تركونوندينم نميبخشمتون 😖
موقع خونه خریدن ماهم شوهرم گفت طلاهاتو بفروشیم،قبول نکردم.مجبور شد از باباش بگیره .چه معنی میده زن ط ...

ما ماشين هم داريم ولي خيلي نيازمون واقعا بدون ماشين خيلي سختمه بين طلا و ماشين و وأم يكي رو بايد انتخاب ميكردم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
واي دل أدمو خالي ميكني من فقط حلقه ام مونده اينطوري بشه همونم ميدم به يه نَفَر دخلشو بياره

همه ک مثل هم نیستن .انشالله شوهرت قدردان کارت هست و بیشتر از اون برات میخره خدا کنه دلتون شاد باشه و عشقتون پایدار زیر سقفی ک بنام خودتون باشه ❤

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧
میگی برات خرجی نمیده شوهر منم نمیده از کجا میاری اون وقت ؟ هیچی هیچی نمیده؟

اگه چیزی واسه خونه لازم باشه نصفه نیمه میخره اما بخودم پولی نمیده ک بخوام چیزی بخرم یا واسه خودم خرج کنم 

خانوادم هوامو دارن داداشم مامانم بابام خدا بهشون سلامتی بده خیلی به دادم میرسن .

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧
2714
دوباره خريدي؟من كه اميدي ندارم 

باور میکنی پارسال همین موقع گرمی ۱۵۹ فروختم که خونه بخریم. خونه گرون شد  نتونستیم بخریم. طلاهم رفت بالا.

ولی شوهرم همش شرمندس من اصلا بروش نیاوردم.

تولدم یه گوشواره کوچولو برام خرید.  گفت بازم  برات میخرم.

۵ سال پیش که فروختم برای پول پیش خونه. واقعا بعدش همشو دوباره برام خرید  ولی امسال . گناه داره طلا  خیلی گرون شده‌.

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
اره يعني ٦٥ داده بوديم برجي سيصد حالا كرده صدو پنجاه فقط رهن  ولي خيلي برده بالا ديگه بازم&nbs ...

انشالله   خودت صاحب خونه میشی عزیزم اشکال نداره 

ناراحتی نکن همین که  دستتون جلوی کسی دراز نشده      خدارو شکر کن   باز یه طلایی بود فروخته شد واسه زندگی  ان شالله واست زودی میخره  یه جوری رفتار نکن  احساس بدی بهش دست بده 

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 
میگی برات خرجی نمیده شوهر منم نمیده از کجا میاری اون وقت ؟ هیچی هیچی نمیده؟

اگه بدونه پس اندازی چیزی دارم تا وقتی مطمئن بشه هیچی از اون پول نمونده حتی واسه خونه خرید نمیکنه خب من وقتی بچم چیزی نیاز داره نمیتونم صبر کنم ببینم اون اقدام میکنه یا نه مجبورم خودم بگیرم 

جالب اینجاس اصلا و ابدا خسیس نیست فقط درمورد من اینجوریه 

باور میکنی پارسال همین موقع گرمی ۱۵۹ فروختم که خونه بخریم. خونه گرون شد  نتونستیم بخریم. طلاهم ...

چه خوب 

اره خيلي گرون 

كارم شده ثانيه به ثانيه آمار قيمّت طلا در بيارم 😊

خب وقتی بهت پول و خرجی اینا نمیده اون وقت تو چی باهاش نزدیکی داری؟

باور میکنی یادم نیست آخرین بارو 

اگه بدونه پس اندازی چیزی دارم تا وقتی مطمئن بشه هیچی از اون پول نمونده حتی واسه خونه خرید نمیکنه خب ...

واااای بخدا عین شوهر منه 

من یارانمو خودم میگیرم باور کن تا وقتی که میدونه ۴۵ تومنو خرج نکردم یه قرون هم بهم نمیده منم مجبور میشم یه چیزی نشونش بدم بگم اینو خریدم

2706