2726
عنوان

طلاهامو فروختم براي رهن خونه😢😔كلي گريه كردم

| مشاهده متن کامل بحث + 3480 بازدید | 221 پست
عجب حاجی بوده😭 اخه اینهمه برده بالا  والا قانونی نیست ا.یعنی ۶۰ ملیون بوده کرده ۱۵۰؟؟

هرکی به هرکیه یه نظارت نیست رو قیمت خونه حالا گوشت و مرغ دوبرابر و سه برابر میشه یا مردم نمیخورن یا بالاخره قابل جور کردنه ولی رهن خانه را دوبرابر میکنن مردم از کجا بیارن باید اشک زناشونو در بیارن گوشواره از گوش زنها و دختراشون بکشن خدایا صحرای کربلا شده زندگی ....وقت خونه منم رو به پایانه تن لرزه گرفتم 

حدود سه سال پیش  یادمه وقتی داشتم طلاهامو واسه رهن میفروختم شوهرم بغض کرده بود و به خواهرش میگ ...

واي دل أدمو خالي ميكني من فقط حلقه ام مونده اينطوري بشه همونم ميدم به يه نَفَر دخلشو بياره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هرکی به هرکیه یه نظارت نیست رو قیمت خونه حالا گوشت و مرغ دوبرابر و سه برابر میشه یا مردم نمیخورن یا ...

قيمت خونه خيلي رفته بالا متاسفانه

اين بالا رفتن قيمت مسكن خيلي ب ضرر مستاجرا شده

من ديگه طاقتم داره تموم ميشه بخدا ميرم تو خيابون دااااد ميزنم اخر

جانيارم ديگه همونكه گزارشمو زدين تركونوندينم نميبخشمتون 😖
2728
عجب شریکی هستی برای زندگی  مرد وزن باید پشت هم باشن  کار شما بنظرم افتخار نداره اصلا& ...

چرا همش زنها باید از پول و طلاهاشون بگذرن خب اکثر موارد زنها کوتاه میانو طلاها رو دودستی میدن شوهرش خب حدا۳ل خونه یا ماشین یا یه چیزیو به نام کنن این عادلانه است

چرا همش زنها باید از پول و طلاهاشون بگذرن خب اکثر موارد زنها کوتاه میانو طلاها رو دودستی میدن شوهرش ...

عزيزم زندگيه

گروكشي ك نيس

طلا هم يه سرمايه س براي روز مبادا

جانيارم ديگه همونكه گزارشمو زدين تركونوندينم نميبخشمتون 😖
عجب حاجی بوده😭 اخه اینهمه برده بالا  والا قانونی نیست ا.یعنی ۶۰ ملیون بوده کرده ۱۵۰؟؟

اره يعني ٦٥ داده بوديم برجي سيصد حالا كرده صدو پنجاه فقط رهن 

ولي خيلي برده بالا ديگه بازم 

مهرتو که گذاشتی اجرا متوجه هری گفتنش میشه😐بی ادب

برای ذره ذره این زندگی زحمت کشیدم همه کاری کردم از خیلی چیزا گذشتم  ک زندگیم حفظ بشه بیشتر از دو ساله حتی یه پارک مارو نبرده همش کنج خونه صب تا شب با دخترم حتی وقتی باردار بودم لم میداد و همش دستور میداد ک اینو بیار اونو ببر تو ماه آخر بارداریم فامیلاشو دعوت میکرد من دست تنها با اون وضعیت باید تنهایی همه کارارو میکردم خرید میکرد 4 طبقه بدون آسانسور با اون حالم بهم میگفت ببر بالا😧😧😧

نمیخوام الان ک دخترم هست آیندشو خراب کنم بخاطر خودم مجبورم تحمل کنم چون بچم گناهی نداره ک من پاشو ب این زندگی باز  کردم .از اون شب ک این حرفو بهم زد هر لحظه تو ذهنم تکرار میشه سختترش اینه ک جلوی پسرداییش بهم گفت و میدونم اون میره به همه میگه 😔😔😔😔

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧

موقع خونه خریدن ماهم شوهرم گفت طلاهاتو بفروشیم،قبول نکردم.مجبور شد از باباش بگیره .چه معنی میده زن طلاشو سرهرچی بفروشه.اگه هیچ پشتوانه ای غیر از طلای تو نداشته،ناراحت نشو به روش نیار.ولی اگه راه دیگه ای داشتین،نباید میفروختی.

همش ميگم خدا بزرگه درست ميشه ولي خودمم ديگه دارم ب اين نتيجه ميرسم خدا هم ديگه مارو دوس نداره ولمو ...

نه خدا كه دوستمون داره ولي داره امتحان ميكنه خدا كنه امتحان زود تَر تموم بشه و مارو با پولداري امتحان كنه😉

من بارها فروختم برای پول پیش خونه

به پیشنهاد خودم.

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2706