2733
2734
عنوان

طلاهامو فروختم براي رهن خونه😢😔كلي گريه كردم

| مشاهده متن کامل بحث + 3485 بازدید | 221 پست

منم تمام طلاهامو فروختم خونه خریدیم مامانم فهمسد کلی گریه کرد چون ببشترشو مامانم داده بود میگفت من اوتارو با سختی از بچگش واست خریده بودم چطور دلت اومد بفروشی خیلی بد بود ولی مجبور بودم الانم شده 430 عمرا بتونم بخرم دیگه الان رفتم نقره شبه طلا خریدم اونم که سیاه میشن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خجالت زدش نکن گناه داره مرده غرور داره

نذار پیشت خجالت زده باشه

طلا واسه همین چیزاس دیگه

طلای خانوما یا ماشین میشه یا خونه😁😁

غصه نخور تو این شرایط ضرر نکردی گلم

عاشقی رو باید از شاملو یاد گرفت💜به آیدا میگفت:خدای کوچک من🧡
2731

درکت می کنم عزیزم ،ولی انشاالله بهترش و می خری

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤

تنت سلامت باشه گلم.زن باید پشت مردش باشه

عصرانه، دلم یک گوشه‌ی دنج ،در یک کافه می‌خواهد ...!فقط من و تو ...!در ازدحام جمعیت این شهر ،فقط تو را ببینم ...!تو قهوه تعارف کنی ...من غرق در قهوه ای چشمانتطعمِ خوشِ بودنت را بنوشم ...!#من خدا را دارم اللهم صل علی محمد وآل محمد....
2738

طلا اونقد ارزش نداره ک برلش گریه کنی مهم ترین دارایی تو جسم سالم و روان سالمه! النگو نداری ولی حداقل بچت تو اون خونه میخنده بازی میکنه.النگو چیه.من یه روزم النگو دست نکردم

بهترین اتفاق زندگیم اینه که دیگه نیستی.کاش خدا یه برنامه بزاره دیگه کلا نبینمت😅
منم کل طلاهاموفروخته بودم توارزونی واسه بدهی الان ارزومه طلاداشته باشم چقدطلاداشتی

حدود چهل تومان سرويس عروسيم هم بود 

ولي النگوم رو خيلي دوست داشتم از اين ايراني ها نبود 

2706