1428
1389

النگووومو شوهرم شكست با طلاهاي ديگم برد فروخت براي رهن خونه كه پارسال شصت ميليون بود امسال كرده صد و پنجاه 

هر جا هم رفتيم همين حدود بود 

كلي گريه كردم وقتي داشت النگوم رو ميشكوند 

بعد شكسته اش رو داده بهم ميگه بيا نميبرم اصلا چرا اينطوري ميكني رفت بعد خودم تاكسي گرفتم رفتم بهش دادم 

ميگه تا اخر تابستون برات ميخرم ولي عمرا بتونه 

هييييييي دلم گرفته 

😔

کلینیک ختنه نوزادان تهران اولین و قدیمی ترین کلینیک تخصصی ختنه در ایران 

برای اطلاعات بیشتر درباره ختنه نوزاد اینجا را کلیک کنید

1401

خدایا 

همه صاحب خونه شن 

همه ی همه 

با تشکر 🤲🏻

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁
1394

واى ماهم خونمون رهن كامل شصت مهر بايد بريم خدا ميدونه چقدر بشه خونه با اين امكانات

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه مامان شدنم یه صلوات مهمونم کنید؟میشه این روزا هرجا رفتید روضه منم یاد کنید؟به خدا بگید شقایق خیلی دلش گرفته...دعای ما واسه هم زودتر اجابت میشه...یعنی میشه منم تاپیک بزنم هووورااا بی بی چکم مثبت شد...هوررراا دارم مامان میشم....واسم دعا كنيد منم مامان بشم و تيكرم واقعى بشه💕خدايا حسرت مادر شدن به دل هيچ زني نمونه ما دخترا از بچگى مادر شدن رو با عروسكامون تمرين ميكنيم🙏🏻 اللهم صل علی محمد و ال محمد 
1387

منم تمام طلاهامو فروختم خونه خریدیم مامانم فهمسد کلی گریه کرد چون ببشترشو مامانم داده بود میگفت من اوتارو با سختی از بچگش واست خریده بودم چطور دلت اومد بفروشی خیلی بد بود ولی مجبور بودم الانم شده 430 عمرا بتونم بخرم دیگه الان رفتم نقره شبه طلا خریدم اونم که سیاه میشن

خجالت زدش نکن گناه داره مرده غرور داره

نذار پیشت خجالت زده باشه

طلا واسه همین چیزاس دیگه

طلای خانوما یا ماشین میشه یا خونه😁😁

غصه نخور تو این شرایط ضرر نکردی گلم

عاشقی رو باید از شاملو یاد گرفت💜به آیدا میگفت:خدای کوچک من🧡
1424