2726

سلام خانما من ۲۷روزه زایمان کردم قسمت شد دیروز اومدیم مشهد صب میخام برم زیارت من هنوز لکه بینی دارم میتونم وارد حرم بشم

💝لاحول ولا قوة الا بالله💝

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

میتونی بری حرم اما سمت ضریح نه. درواقع اطراف ضریح نمیشه بری چون حکم حیض و اینها روداری. از خادم های خانم بپرسی دقیق بهت میگن کدوم قسمت نمیشه بری. اما تو صحن ها ازادی التماس دعا

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...

از خادما بپرسی بهت میگن تا کجا میتونی بری

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

آره میتونی بری ولی یه محدوده ای رو نه، از خود خادمین خانم بپرسی بهت میگن حتی میتونی بری ضریح رو ببینی یا اونجا دعا بخونی ولی حتما از خادمها بپرس،ولی کلا لکه بینی باید حتما حیض باشی که زیارت از نردیک حرام باشه

عزیزم خون نفاس بعد از ده روز تموم میشه اگر خونت شرایط حیض نداره باید نماز هم بخونی چ برسه زیارت یعنی اصلا مشکل شرعی نداره

خدایا به حق فاطمه زهرا هرکی آرزوی فرزند داره و به صلاحشه دامنشو سبز کن.النا خانوم من رو هم در پناه خودت حفظش کن.آمین❤

سلام عزیزم 

خوش اومدین 

صحن ها اشکال نداره

فقط جای ضریح اشکال داره

برای اطلاع از محدوده اش کیوسک راهنمای حرم یک راهنما به شما میده قسمت قرمز نباید با عذرشرعی و...وارد شد

اگر اطلاعاتی درباره ی شهر و....خواستین در خدمتم

مددکار اجتماعی ، اگر درخصوص خدمات بهزیستی برای فرزندان بدسرپرست و یا توانخواهان دچار معلولیت سوالی داشتین در خدمتم 🌹.زمان برامتحان من وتو می گردد تا ببیندچون که صدای هل من ناصر امام عشق برخیزد چه می کنیم؟ .دوست داری یارش باشی؟ بسم الله ... اسوه ات مشخص است : عباس بن علی(ع)... بدون امام اش آب هم نخورد...لازم نیست که در فراق اش عطشان شوی... فقط کافیست که به اندازه ی لیوانی آب تشنه ی ظهورش باشی .....  منتظر تون هستیم 🔴🔴👈کانال ایتا با ایدی 🔴🔴🔴@monji_313_1
رفتي زيارت واسه منم دعا كن عزيزم   خوش به سعادتت😍😍

من خیلی دوست داشتم بیام قسمت نمیشد تا زد و یهویی جور شد دفعه اولمع با این ک بچمم کوچیکه ولی دلم نیمد نیام

💝لاحول ولا قوة الا بالله💝
2706