2726
عنوان

تایپکای منظوردار...فاسد

| مشاهده متن کامل بحث + 1602 بازدید | 126 پست
بخدا کاملا دارن کثافت کاریارو رواج میدن،همه میگن ای وااای چرا ؟درحالی که طرف با نقشه قبلی اومده،،خیل ...

خواهر گلم همه حرفهات درست اما تو امریکاهم وقتی دو نفر باهم دوست میشن یا ازدواج میکنن خیلی از کارهای قبلو انجام نمیدن انهاهم با تعهدات خاصی کنارهم هستن 

همسرم من اخم   تورابه خنده   کسی عوض نمیکنم   حتی نداشته هایت راباداشته های کسی عوض نمیکنم من تارموی توکه هیچ حتی خاطراتت رابا هیچکس عوض نمیکنم   تاابدتوقلبمی                مامان دوتا گل پسرم آقا امین و آقا اهورا عشق های مامانی هستید  

چرا فکر میکنی دروغه نیستی تو جامعه ببینی چ خبره🙃🙃

من  تو دانشگاه میبینم دخترایی ک ازدواج کردن دوس پسر دارن 

یا مثل اون تاپیکه اکیپی باهم میرن بیرون دلیلشم میپرسی میگن نمیاد اهل بیرون اومدن نیست 

دروغ نیست اینا واقعا هست اونم زیاد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بستگی داره!  وقتی ماها همش به یه عده روغنفکر بگیم روشنفکر اوناهم دور برمیدارن خواهر. فکر میکنن ...

آخه دیگه رد دادن. دارن از اونور بوم مبفتن. این دیگه روشنفکری نیست..

زان روز حذر کن که ورق برگردد... 
آره دقیقا یا یکی میگه چیکار کنم شوهرم خوابه چه شیطونی کنم باهاش بهش راهکار میدن یکی میگه شوهرم سرده ...

تازه دیشب یکی تایپک زده بود شوهرم خوابه هوس کردم ب دوست پسر سابقم پیامک بزنم کارم اشتباهه ایا؟؟؟

واقعا این خودش نمیدونه؟!ببین جزئیاتو چطور هم توضیح داده شوهرم خوابه

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊
2728
کسی ک عاقل باشه با این چیزا گول نمیخوره ک

میدونی بحث گول خوردن نیست. بحث اینه که فکر میکنیم جامعه مون سیاه و کثیف شده و همه جا رو فساد گرفته! 

اگه تو واقعیت هم چیزی ببینیم اهمیت نمیدیم چون فکر می‌کنیم همه اینجوری هستن! در حالی که اینطور نیست! 

اتفاقا بعضی تاپیکا واقعا آموزندس، میبینی طرف اومده تعریف میکنه پشیمونه، این میشه یه تجربه واقعا

خیلیا هم پشیمون نیستن،،حتی اگه پشیمونم باشن زشته بگن میدونی بعضیها همچین مرضای خفته دارن که اینا بیدارشون میکنن...همین پشیمونی هم یه رد گم کردنه که افکارشونو خورد ملت بدن

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊
میدونی بحث گول خوردن نیست. بحث اینه که فکر میکنیم جامعه مون سیاه و کثیف شده و همه جا رو فساد گرفته!& ...

اره دقيقا

مطمينم خيليا ديگه مثل من الان همه رو كثيف ميبينن...

البته تا ديروزم ميديديم الان بيشتر واقعا 

:)

از بس کامنتا سریع اومدن یهو 90تا دیدم اومده تو ی لحظه،،هیچکدومو نتونستم بخونم😄

خیلیا هم پشیمون نیستن،،حتی اگه پشیمونم باشن زشته بگن میدونی بعضیها همچین مرضای خفته دارن که اینا بید ...

من که تجربه میگیرم وقتی میبینم طرف راهو رفته و پشیمونه

همیشه مراقب اشتباه دوم باش، اشتباه اول حق توست‌!🖤
چرا فکر میکنی دروغه نیستی تو جامعه ببینی چ خبره🙃🙃 من  تو دانشگاه میبینم دخترایی ک ازدواج کرد ...

نمیگم همش دروغه ،،ولی انقدم که اینجا داره گفته میشه نیس ،،گیرم که باشه ،،ولی هرچی بیشتر اینجور مسائلو بخونی بیشتر جهانتو تاریک میبینی

تعجب میکنم از بعضی کامنت‌ها

مگه اینجا کلیساست که بیان به گناهشون اعتراف کنن بعدم بگن پشیمونن؟!

اعتراف به گناه جز دربرابر خدا کار عبثیه‌، 

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2706