2737
2734

فقط به این امید تاپیک زدم که شاید یک درصد یکی از همسایه ها ما عضو اینجا باشه.

قضیه از این قراره که ما یکساله اومدیم تو این محل خونه خریدیم .خونمون دقیقا سر کوچس .بغل خونمون هم یه زمین کوچولوعه که چند تا درخت توش کاشتن.

حالا یه سریا میان برا گربه ها غذا میریزن .اونم نه تو فضای سبز بلکه دقیقا بغل در خونه ما.

درو باز میکنی با صحنه ها چندشی مواجه میشی .هر چی میخوان بریزن دور میریزن تو کوچه برا گریه ها.چربی گوشت ؟یه عالم استخون ...

وامروز چی دیدم ..خدایااااا سیرابی ریخته بودن .

حالا اینا یه طرف اینجا شده محل تجمع گربه ها.درو باز میکنی ده تا گربه دورت میچرخن.

به خدا خوبه به حیوونا برسیم ولی این آداب خودشو داره.

و خدایی که در این نزدیکی ست...لای این شب بوها....پای آن کاج بلند..روی آگاهی آب ...روی قانون گیاه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پشت درتون بزن بنویس به خدا زندگی داریم جون هرکی دوست داری دم درخونمون غذا نزار 

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
2731

حرفت درسته عزیزم یه کاغذ بنویسد بچسبونید دم در 

یه روانشناسی میگفت :                                   مریضای واقعی هیچوقت پیش ما نمیان،کسایی که از دست مریضای واقعی مریض شدن میان...
قصدشون خیره ولی راهشو نمیدونن😓

نمیشه بگی نمیدونن .تظافت محله جزئ ابتدایی ترین چیزاست .چرا جلو در خونه خودشون نمیریزن .

و خدایی که در این نزدیکی ست...لای این شب بوها....پای آن کاج بلند..روی آگاهی آب ...روی قانون گیاه

من وحشتناك فوبى گربه دارم يعنى نزديكم شه غش ميكنم ميوفتم رو زمين دست خودم نيس دقيقا مادربزرگمم اينقد به گربه ها تو حياط خونش غذا داده حياطش شبيه مركز نگه دارى حيوانات شده يه ساله خونش نرفتم

2738
پیامتو خوندم کلی خندیدم فقط سیرابی خخخخ

اگه میدیدی حالت بهم میخورد بخدا.خنده یادت میرفت😣😣

من وحشتناك فوبى گربه دارم يعنى نزديكم شه غش ميكنم ميوفتم رو زمين دست خودم نيس دقيقا مادربزرگمم اينقد ...

خواهر منم همینجوریه .میخواد بیاد خونه ما اول همسرش میاد جلو پاک سازی گربه میکنه بعد خودش میاد

تحقیق کن ببین زمین مال کیه اگه صاحب داشته باشه اون یه فکری میکنه براش

مال شهرداریه 😔😔

وای حالم بد شد مثه این برگه ها ک توش مینویسن پارک ممنوع میزنن به در  اونجوری بنویسید بزنید به در هر کی خواس بریزه بخونه 

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
2706