2733
2734
عنوان

لواشک گوجه سبز کسی درست کرده؟

191 بازدید | 8 پست

بچه ها ۲ کیلو دارم نمیخوریم اصلا ترشی خور نیستیم خونوادگی 

لواشک درست کنم باهاش شکر بزنم ملس شه

کسی درست کرده خوب میشه؟

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
آلوچه هارو بریز تو قابلمه.  یکم اب بریز بذار له له بشه  بعد شکر بزن بش همینطوری بخورین&nb ...

اخه مقدارش زیاده ۲ کیلووو خیلی داستان میشه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد میشه تو خونه لواشکو تو سینی پهن کرد جلوی باد پنکه؟

2731
اخه مقدارش زیاده ۲ کیلووو خیلی داستان میشه

خب همونطور ک گفتم بپز ، از صافی رد کن هسته هاش جدا شه 

کف سینی پلاستیک کلفت بنداز ، پلاستیک فریزر ن ها 

بعد بذار ی گوشه تا خشک بشه

بابغض لبخند بزن   بگذار شیطان سجده کند به عظمت غروری که هرگز نشکست   
خب همونطور ک گفتم بپز ، از صافی رد کن هسته هاش جدا شه  کف سینی پلاستیک کلفت بنداز ، پلاستیک فر ...

خوب میشه طعمش ؟چون خودم تاحالا نخوردم لواشک گوجه سبز

2738