2737
2734

طبیعی اره راضی بودم اخه ازروش بی درداستفاده کردم

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کجا زایمان کردی؟ چرا من هر چی به دکترم گفتم قبول نکرد از روش بی درد استفاده کنم؟

بیمارستان سینا مشهد چراقبول نکنه خیلی روش عالی هست دیگه نیاز نیست اینقددردبکشی

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 

اگر شرایط زایمان طبیعی نداری هرگز هرگز اینکارو نکن به من گفتن طبیعی شاید نتونی خیلی سخته برات اما من اصرار کردم میخوام با روش اپیدورال زایمان کنم که خدا به هردمون رحم کرد و یه فرشته زندگیمون رو نجات داد واقعا خودمو نمیبخشم که باعث شدم بچم اذیت بشه البته من از دکترم خواستم با عمل فورسپس زایمان کنم چون خیلی زجر کشیدم و دیگه سرارین نشم اگر به قبل برگردم فقط سزارین رو انتخاب میکنم 

سخت است آزاد کردن نادان هایی که زنجیر خود را میپرستند.
2738

من دوتا سزارین

آستانه تحمل دردم بالاست واقعا اذیت نشدم،فقط سردرده که بامسکن رفع میشه

همون روز اول که بیحسیم رفت پاشدم راه رفتم چون هرچی تحرکت بیشتر باشه روند بهبودیت سریعتر انجام میشه

بخیه که جفت زایمانها دارن حالا یکی پایین یکی بالا

کسی هم که میگه تغییرنکردم بخاطر بخیه ای که زده

چاق ولاغر شدن بعداززایمان هم به ژن ومراقبت خودشخص برمیگرده اینکه بگی سزارینیا شکم دارن یا بالعکس همش حرفه

من طبیعی میخواستم ولی نشد چون سلامت بچم به خطر میفتاد خداروشکر که روشی مثل سزارین هست

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
من بهت توصیه میکنم‌سزارین .هزینت بالا میشه ولی خیلیییییی راحت تری.طبیعی مرگو با چشات میبینی

یسریا هستن براین باورن که زایمان فقط طبیعی زاییدنه چون دردکشیدن پس بهشت برای اوناست نه سزارین که شکمو بازمیکنن حاضرواماده بچتو میدن بغلت😐😐اینو یکی توچشمای من نگاه کرد وگفت گفتم اره راس میگی بهشت برای شماست ازاونجایی که چوب خداصدا نداره جفت دختراش طبیعی نتونستن وسزارین شدن دیگه دهن طرف بسته شد

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"