2733
2734

من از اینکه پاهام باز کنم جلوی ماما و پرستار متنفرم، نمیخوام پایین بدنم بخیه بخوره، نمیخوام وقتی از درد به خودم میپیچم دو روز هی بگن بیا بشین روی این توپه، بیا ورزش کن، حالا برو سه ساعت راه برو آخرشم نیاد که نیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اغراق آميز نمیگن، شاید واقعا اذیت نشدن، دردشون کم بوده زود زایمان کردن،دکتر و بیمارستان و رسیدگی بهش ...

شاید 

اما من خودم تا روز اخر معلوم نبود سز بشم در نتیجه ماه اخر خیلی زایشگاه میرفتم 

خدا شاهده ندیدم کسی راحت زایمان کنه اینقد صدای جیق و داد زیاد بود 

ممکنه یادشون رفته باشه چه دردی کشیدن فقط ارامش بعد درد یادشونه

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
منم دوس دارم تجربش کنم فقط یکم میترسم کم بیارم

توكلت به خدا باشه عزيزم منم ترس دارم اما فكر اينكه چاق بشم بعدش چون خيلي استعدادشو دارم نميزاره به سزارين فكر كنم چون تو خانواده ما اگه بعد از سزارين چاق بشي اصلا به هيچ عنوان لاغر نميشن ژنش قوي لعنتي🤨😑🤨🤨

2728

من فقط یه بچه دارم چند روز پیش زایمان کردم ولی هر دو رو تجربه کردم😔طوری که الان یادم افتاد اشکام داره سرازیر میشه.برای من هر دو بد بود نمیدونم دلیل این زایمان وحشتناکم چی بود فقط از خدا میخوام هیچکس مثل من زایمان نکنه

2738

بگو تاپيك زدم دعوا راه بندازم 😂😂😂

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️

هیچ چیز طببعی نمیشه مخصوصا الان که کشورمون تحریمه و بعضی از وسایل لازم نیس .من اگه برمیگشتم طبیعی زایمان میکردم.الان تو فکر اینم زایمان دومم طبیعی باشه ولی نمیدونم بعد پنج سال امکانش هست بعد سزارین طبیعی زایمان کنم

برا سلامتی بچه هام یه دونه صلوات میشه بفرستید ممنون

سزارین خوبه چون فقط چند روز  بخیه ها درد میکنن و بعد خوب میشی اما طبیعی باید تا چند ساعت شایدم چند روز درد زایمان که یه درد خیلی وحشتناکه را تحمل کنی وبعد از زایمان هم اگه بخیه بخوری که دیگه بیچاره ای

2706