1147
1273

دلم براي چادر و جا نمازم تنگ شده 

سه چهار ساله نماز نميخونم ولي الان خيلي دلم ميخواد دوباره بخونم 

ولي ميترسم دوباره شروع كنم و كاهل نمازي كنم 

و بذارم اخر وقت بخونمو و يه روز بخونم دو روز نخونم

😞

اصلا حس ميكنم خدا ازم رو برگردونده 

با گذر زمان همه چيز از ياد ميرود حتي خاطرات شيريني ك روزي مارا به وجد مياوردن

امشب شب جمعه ست ... اهل معنا میگن ؛ شب استغفار  و توبه ست 

شروع کن و از خود خدا بخواه ک کمکت کنه 

میگما ...کاش  نخست وزیر ژاپن می موند ایران و رئیس جمهور خودمون ، ب جاش میرفت ژاپن  ، تا یکبار برای همیشه متوجه میشدیم ، ایراد از مدیریت یا از جای دیگه ..... 😅                                                                                                انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

ـمنم  از ۲۰ فروردین امسال نماز خون شدم  انگار خدا بهم  توفیق داد یه دفعه 

ولی تو سوره مومنون و با اخلاص بخون  خدا به تو هم توفیق میده

ایوب با چندین بلا؛‌کاندر بلا شد مبتلا پیوسته این بودش دعا (الصبر مفتاح الفرج)
1258

عزیزم دعای معراجو بخون عالیه واسه توفیقِ نماز اول وقت

یبار مهمون اومد خونمون سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه گفت :بفرمایید کالاد ساهو😐   ما😳   کالاد ساهو😬    مهمون😝اخرش هم یکی زد پس کله من رفت بیرون😂   ‌                                    "تحصیلات،مطلقا هییییچ  ربطی به میزان شعور افراد ندارد"                                                     مشهدم😍
8

تاپیک توبه ی منو بخون عزیززززم 😘

فقط 33 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداجونم شکرررت که بعد 2 سال بهم نی نی دادی..خودت حافظ نینی کوچولوم باش 😍    من با تخمدان پلی کیستیک شدید باردار شدم .. توکلتون بخدا باشه 😍
ـمنم  از ۲۰ فروردین امسال نماز خون شدم  انگار خدا بهم  توفیق داد یه دفعه    ...

چند سالته؟

گاهی کسانی که هزاران فرسنگ از شما فاصله دارند ، میتوانند احساس بهتری نسبت به کسانی که دقیقاً در کنارتان هستند درشما ایجاد کنند.ولتر
1264

خیلی خوبه عزیزم از شب قدر شروع کن من نماز میخونم ولی دعا و قرآن و خیلی وقته کنار گذاشتم وقتی بچه دومم بدنیا اومد یکسالی هست ولی اون موقع ها که دعا قرآن میخوندم خیلی خوب بود رزق و روزی تو زندگیم بهتر بود شوهرم باهام بهتر بود تصمیم گرفتم از شب قدر شروع کنم من همین الان برات یه آیت الکرسی خوندم و دعات کردم بتونی نمازاتو بخونی تو. هم برای من دعا کن دوباره بتونم نماز و قرآن و شروع کنم التماس دعا

1241