1428
1363

دلم براي چادر و جا نمازم تنگ شده 

سه چهار ساله نماز نميخونم ولي الان خيلي دلم ميخواد دوباره بخونم 

ولي ميترسم دوباره شروع كنم و كاهل نمازي كنم 

و بذارم اخر وقت بخونمو و يه روز بخونم دو روز نخونم

😞

اصلا حس ميكنم خدا ازم رو برگردونده 

با گذر زمان همه چيز از ياد ميرود حتي خاطرات شيريني ك روزي مارا به وجد مياوردن

امشب شب جمعه ست ... اهل معنا میگن ؛ شب استغفار  و توبه ست 

شروع کن و از خود خدا بخواه ک کمکت کنه 

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

ـمنم  از ۲۰ فروردین امسال نماز خون شدم  انگار خدا بهم  توفیق داد یه دفعه 

ولی تو سوره مومنون و با اخلاص بخون  خدا به تو هم توفیق میده

ایوب با چندین بلا؛‌کاندر بلا شد مبتلا پیوسته این بودش دعا (الصبر مفتاح الفرج)
1390

منم بعداز دوره های افسردگیه شدیدم که نمازو ول کردم...

خیلی توزندگیم کم داشتمش..

دوباره بطورجدی ماه رمضون شروع کردم حالم خیلی بهتره

💙علی💙عشقِ من💜 کاش بدونی ماتمِ دنیام 😔بی توفقط؛گریه میخوام💜کی میدونه این حسرتام چه کرده با،روز وشبام💜توزندگیم یه دنیایی💜یه کابوسم،تورویایی💜یه پاییزم ،توبهاری💜من یه مرداب،تودریایی😔

عزیزم دعای معراجو بخون عالیه واسه توفیقِ نماز اول وقت

یبار مهمون داشتیم.سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه .گفت :بفرمایید کالاد ساهو 😐    ما😳     کالاد ساهو 😬     بابام😨    مهمون😁     آخرش هم یکی زد پس کله من رفت بیرون😂                                                                                                                                                            دوستای مهربونم 💜ممنون میشم اگه برای حاجتام، یدونه صلوات بفرستین 😍   1_خریدنِ یه خونه ی دوخواب که  مال خودمون باشه و مستقل بشیم❤️    2_شفای مریضایی ک تو فامیلم هست❤️و همچنین بقیه ی مریض ها     3_آمرزش روحِ پدرم وسلامتیِ خانواده ام❤️    4_ خدای مهربون،بوَقتِش،بهم یه بچه ی سالم وصالح بده❤️🙏 5_ارتقاء شغلی همسرم♥        و از همه مهم تر،ظهور امام زمان😍😍           مرسی از محبتتون خواهرای مهربونم😍
1394

تاپیک توبه ی منو بخون عزیززززم 😘

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداجونم قسمت همه ی منتظرا کن نی نی دار شدنو 😍 آآآآخ ک چقد واسه لگدات لحظه شماری میکردم 🙆😍👼
ـمنم  از ۲۰ فروردین امسال نماز خون شدم  انگار خدا بهم  توفیق داد یه دفعه    ...

چند سالته؟

گاهی کسانی که هزاران فرسنگ از شما فاصله دارند ، میتوانند احساس بهتری نسبت به کسانی که دقیقاً در کنارتان هستند درشما ایجاد کنند.ولتر
1387

چی از این بهتر که همچین تصمیم بزرگ و مهمی گرفتی انشاءالله خدا خودش کمکت کنه عزیزم

تو امروز پیشرفت خواهی کرد،زیرا امروز روز به کمال رسیدن است...ومن برای چنین روزی خداراشکر میکنم... امروز معجزه های پشت سر هم برایت خواهند آمد، وعجایب لحظه ای باز نمی ایستد.

خیلی خوبه عزیزم از شب قدر شروع کن من نماز میخونم ولی دعا و قرآن و خیلی وقته کنار گذاشتم وقتی بچه دومم بدنیا اومد یکسالی هست ولی اون موقع ها که دعا قرآن میخوندم خیلی خوب بود رزق و روزی تو زندگیم بهتر بود شوهرم باهام بهتر بود تصمیم گرفتم از شب قدر شروع کنم من همین الان برات یه آیت الکرسی خوندم و دعات کردم بتونی نمازاتو بخونی تو. هم برای من دعا کن دوباره بتونم نماز و قرآن و شروع کنم التماس دعا

1424