2737
2734
عنوان

نظر بدید (خاستگار دختر خالم)

435 بازدید | 31 پست

سلام دختر خالم متولد ۷۴ خوشگله ولی کمی توپوله 

و از شانس بدش ۲بار ازدواج ناموفق داشته خیلی خوش اخلاقه،و خانواده دار،وضع مالی خیلی معمولی

الان دانشگاه میره و سرگرمه 

حالا خاستگارش ۱۵سال اختلاف سنی دارن ینی پسره ۳۹سالشه ،قیافشو من ندیدم اونجور ک شنیدم کچله و ب دل ننشسته،تا حالا ازدواج نکرده خانواده، خوبی داره،وضعیت مالی پسره توپه ،ب دخترخالمم گفته از لحاظ مالی هرچی بخوای در اختیارت میذارم ،اخلاقشم خوبه

نظر شما چیه؟؟  

ردش کنه یا بازم روش فکر کنه؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من چون خودم چهره و هیکل جزو معیار نیست به نطرم بقیه چیزا رو بررسی میکنم و قبول میکنم در این مورد اگه طرز لباس پوشیدن این اقا که میگی رو دیده بودم و افکارشو اینا که ببینم ایا به نسبت سنش خیلی افکارش باهام فرق میکنه یا نه...اگه اینا رو دلشت که قبول میکنم 

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.

کی وقت کرده 2 بار جدا بشه خداییش ..منم 74 😂😂

از نطر من اشتباه هست و نمیخوام بدبین باشم ولی خیلی تحقیق کنید چرا انقدر اصرار داره ؟؟بعدم دخترخالتون الان ازدواج نکنه بهتره..بزارید درس بخونه و کار کنه مگه چقدر سن داره واسه این همه تجربه پشت سرهم

2738
از اختلاف سنش بدش میاد 

اخه نسبت به شرایط دخترخاله ت خیلی عالیه.اگه حتی ازدواج اولشم بود بازم خوب بود بنظرم .من خودم بودم با کله قبول میکردم😀

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
2706