2737
2739
عنوان

کیامثل من دلشون واسه شوهرشون ضعف میره .؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3142 بازدید | 191 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه عادت کردم اون برای آشتی همیشع پیشقدم میشه.

من هیچ وقت نمیتونم طاقت بیارم زودترازاون پیشقدم میشم

خداجونم مرسی ک منو آرزو ب دل نکردی ممنونم ازت که فرشته کوچولوتو فرستادی خیلیییی خوشحالم خودت مواظبش باش انشالله دامن همه مادران منتظر سبز بشه ب حق امام حسین و فاطمه زهرا خداااااااااایااااااااشکررررررررررت
2728
اروم میگم نریزن سرم فک کنم همشون    

وسط،اینهمه عاشق شوهر که از کمالات شوهرمیگن و چجوری شبا تا صبح مست نگاش میشن؛منو توم داریم ازخنگی شوهرامیگیم  بیابریم خواهربخوابیم تا تک تکه نشدیم در این محیط عارفانه

منم شوهرم خیلی بهم ظلم کرد. همیشه تو اوج خوشیام یادم میفته چه بلاهایی سرم اورد با خانوادش. ولی الان ...

حالا  برعکس شوهر من  اوایل عالی بود  یعنی هرکسی ما رو میدید میگفت خوشبخت شدی دختر ،  خوشبحالت چقدر دوستت داره چقدر عاشقته چقدر گوش ب فرمانته .

فقط نمیدونم ودقعا چشم خوردیم یا اصلا چیشد ...

کلا عوض شده کلااااا...همیشه ته دلم میگفتم هر چی نداره اخلاق داره ...

ولی حیف شد حیف

من هیچ وقت نمیتونم طاقت بیارم زودترازاون پیشقدم میشم

الان ۳ روزه خودمم خسته شدم

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
2738
فدات عزیزم اره زنش بارداره ۶ ماهشه😶

ای جاننن

دختره یا پسر؟

اجب بارداره میخواد بیاد کوه نوردی؟ 😮

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
من فقط دلم ميخواد با كسي باشم كه من اونو دوس داشته باشم فقط همين حسراش به دلم مونده  واسم خيلي ...

اتفاقا از نظر من اگه مردی عاشق زنش نباشه زندگی خیلی تلخه برای زن...ولی اگه زنی عاشقه شوهرش نباشه مرده راحت میتونه با محبت و احترام و هدیه و نازو نوازش زنه رو عاشقه خودش کن

یعنی اینقد از شوهرتون بدتون میومد که نتونستین هیچوقت دوسش داشته باشین؟

چی میگی تو😤😤😤😤
۲۱

سنت کمه که خیلی جا داری.

فقط توروخدا با کسی دوست نشو.

من زیاد این اشتباهو کردم بعد ازدواج فقط کابوس می مونه و ناراحتیش بخصوص اگر همسرت ادم خوبی باشه و گذشتش پاک باشه نباشه هم بی اعتمادتر میشی.

اشتباه منو نکن از تنهایی بع هیچکس پناه نبر سرمایه عای عاطفیتو هدر نده

2706