2737
2734
عنوان

لطفا بیاین برای دلداریم

135 بازدید | 15 پست

سلام به همگی... امروز رفتم سونو طبق پری ۳۶ هفته ۶ روزم ولی دکتر سونو گفت بچت خیلی ریزه و طبق اندازه گیری ها هفته ۳۴ هستی و ۲هفته بچه از رسد عقبه و وزنش ۲۳۵۰ بود.. خیلی استرس گرفتم که نکنه با وزن کم به دنیا بیاد.. خورد و خوراکم هم خوبه و استراحت کافی دارم ولی نمیدونم چرا اینقد کمه.. کسی من بوده لطفا راهنماییم کنین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اصلا اصلا اصلا قد و وزن مهم نیست، مهم سلامتیه که دارین خداروشکر . پیشاپیش تبریک میگم 😍😍😍😍

مرسی عزیزم😘😘 دفعه قبل تو سونوی ۳۱ هفته هم اینو گفت ولی دکترم مخالف بود و گفت نه وزنش خوبه نمیدونم چرا امروز انقد ته دلم خالی شد

پودر موز وکاکائویی هستن برای رشد داروخانه داره خواهر من میخورد البته دکترش گفت دوماه آخر خوب وزن گرف ...

میترسم خودم وزن بگیرم.. تا حالا هم حسابی وزن گرفتن😭

2738
من اواخر بارداریم که رفتم 2200وزن داشت و همین حرفی که به شما زدند و به منم گفتند  بعد با وزن 2 ...

خداروشکر.. خدا برات حفظش کنه. اینقدی که ته دلم خالی شد دارم فقط دعا دعا میکنم که ۲۶۰۰ ۷۰۰ حداقل بشه. 

مرسی عزیزم😘😘 دفعه قبل تو سونوی ۳۱ هفته هم اینو گفت ولی دکترم مخالف بود و گفت نه وزنش خوبه نمیدونم ...

یکم استرس طبیعیه و زودگذر 😉 به سلامتی بغل بگیری نی نی خوشگلت رو 🥰🥰🥰🥰

گرمسلمان!گرمسیحی!گریهود!آدمی باشید،مذهب هرچه بود!♌️

وایه اومدنش لحظه شماری میکردم و دوس داشتم زودتر کامل بشه و تا اوایل هفته ۳۸ به دنیا بیاد ولی با حرفای امروز دکتر میگم نه بزار ی خورده دیگ باشه که وزن بگیره😥😔

2706