2726

عفونت ادراری میگیره   نکنه

بلاخره من بعد از ۱۴ سال مادر شدم 🤩 اونم از روش فرزند خواندگی 🤩🤩🤩پسرم معجزه ی زندگی مون شده   و زندگیمون رو بت بهشت  تبدیل کرده 🤩🤩🤩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کاش ختنه نکرده بودم 😥😥😥😥

مریم از قائم شهر بیاد بهم پیام بده.زن سابق شوهرمومیگم.مرسی.......    😉😉😉😉😉😉                                  .حالا خوب شد . 😐😐😐🤕😷😷😷😷😷
هر چ کوچکتر بهتر

😂😂😂😂 کوچیک نمیکنن  پوست داره روش اونو باز میکنن

بلاخره من بعد از ۱۴ سال مادر شدم 🤩 اونم از روش فرزند خواندگی 🤩🤩🤩پسرم معجزه ی زندگی مون شده   و زندگیمون رو بت بهشت  تبدیل کرده 🤩🤩🤩
من هنوز ختنه نکردم تازه 12 ماهش شده. ولی دکتر گفته سر التش سوزنیه عفونت جمع میشه هر چه سریعتر ختنش ک ...

کاش زودتر میبردیش  

اون پوستی که تو ختنه میبرن ، مث پرده ب کارت خانوماست

اگه ختنش نکنی ، تو رابطه های جنسیش ممکنه درد زیادی بکشه

جدا از عفونت و عقیم شدن و این بیماری های احتمالی

هَرجا هَوا مُطابِقِ مِیلَت نَشُد بُرو ...فَرقِ تُو با دِرَخت هَمین پایِ رَفتَن است ...!

دوست من انجام نداده ،،الان پسرش ده ساله اس،،،

منتها بطور كلي بعنوان كسي ك اصلن و ابدن مذهبي نيست،بهتون ميگم 

اينكار نه از نظر ديني ،بلكه از نظر بهداشتي خيلي خوبه

اولن باعث ميشه چون پوست چروكه ابتداي آلت برداشته ميشه ،خيلي عفونتها بوجود نياد 

و ثانيا باعث ميشه در اينده لذت جنسي بسيار بيشتري نصيب مردي بشه ك در كودكي ختنه شده،،حتي بعضي بازيگراي فيلم   پ و رن در خارج هم در بزرگسالي اينكارو انجام ميدن،،

2706