2737
2734
عنوان

از کی نباید رو شکم خوابید؟

6461 بازدید | 19 پست

سلام من هشت هفته باردارم تا الان رو شکم میخوابم اما همش نه میخوام بدونم کسی از دکتر راجبش سوال کرده؟ من تا یه ناه دیگه نمیرم دکتر تجربه دارین بگین🙏

من تا ۳ ماهگی رو شکم بودم همش ولی بعدش ب پهلو میخوابیدمو گهگاهی طاق باز:| ( الان باز میان میگن طاق باز باعث میشه بندناف دور بچه بپیچه):/

خدا جونم مواظبه سام کوچولو باش❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از الان سعی کن به پهلو بخوابی تا عادت کنی که بعدا سختت نشه ولی دیگه از 10هفته به بعد دیگه رو شگم نخواب خیلی بده

خدایا شکرت که بالاخره معحزتو بعد 4سال بهم نشون دادی ممنونتم بخاطر همه چی بالاخره نینی کوچولو اومد تو دلم .لطفا اگه مشیه برای سلامتی نینیم یه صلوات بفرستین ممنون
2731

من که از وقتی فهمیدم باردارم این کارو اصلا نمیکردم باید به کمر یا به پهلو بخوابی ک من از 4ماهگی دیگه به پهلو میخابیدم

گفتم سلام خانوم بیخیاااال نگو فردا چی میشه دیگ بسه خااانوم نگو تکلیف دردا چی میشه  گذشت روزای بد روزای  بهترش اومدهرکی باهام بد بود سرش اومد  😉سوگند 
2738

خودت بطور خودکار میفهمی از کی نباید رو شکم بخوابی و یا دل بالا بخوابی. منم رو شکم میخوابیدم و دل بالا میخوابیدم از اواسط ماه چهار دیگه نتونستم تو این حالت بخوابم. یعنی تو خواب که دل بالا میشدم یا میرفتم رو شکم از درد بیدار میشدم. خود به خود بدنم عادت کرد و دیگه الان محاله بتونم تو اون حالک بخوابم. نمیخواد نگران این چیزا باشی و سخت بگیری

سعی کن رو پهلو چپ بخوابی خونرسانی به جنین بهتر انجام میشه و قلبش بهتر شکل میگیره 

ولی تا ماهه چهارم هر جور خوابیدی مشکل نداره

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗

تا هروقت احساس کردی اذیت میشی.والله من تا 3 ماهگی رو شکم میخوابیدم

با کیفیت ترین کاغذدیواری ، پوستر ، پارکت ، سقف کشسان و... با قیمت مناسب.                                    ایدی تلگرام : Miss_fathali
من تا ۳ ماهگی رو شکم بودم همش ولی بعدش ب پهلو میخوابیدمو گهگاهی طاق باز:| ( الان باز میان میگن طاق ب ...

همش چرته. دکتر من گفت تنها مشکلی که میش میاد وزن نینی باعث میشه شریانایی که به قلب میره مسدود بشه و مادر تنگی نفس بگیره که در این حالت بدن بطور خودکار واکنش نشون میده و تغییر حالت میده، اگر تغییر حالت داده نشد یعنی همه چیز نرماله. 

2706