2703
2553
عنوان

،،،،،،

| مشاهده متن کامل بحث + 135 بازدید | 16 پست
اهنگ ریمیکس شاد با صدای بلند با هدفون زدم ،ارزش گریه کردن نداره یعنی نمیتونم بغض سنگین دارم

ببین این بغض ها بعضی وقتا مریض میکنه ادمو ادم نیاز داره به گریه سبک میشه واقعا یه کاری کن گریه کنی به قلبت فشار نیاد

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش

سلام . من آدم کینه ای نیستم همه چیو میبخشم ولی یه نفر هست تو خانواده مون که وقتی با خانومش بحثش شده بود کل فامیلو به هم پیچید و اون مابین به پدر و مادر من که مثل بت میمونن برام خیلی الکی بی احترامی کرد و بی لیاقتیش رو اثبات کرد، تپش قلب میگیرم وقتی حتی عکسشو میبینم . الان خانومش عکسشو تو اینستا گذاشته بود همین که باز کردم دیدمش حالم خیلی بد شد از دیدنش مردکه چندش رو 🤮🤢🤮 احساس میکنم درکت میکنم الان 

گرمسلمان!گرمسیحی!گریهود!آدمی باشید،مذهب هرچه بود!♌️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷