2737
2734

میخوای خنده دار ترین خاطره ای که داشتی و برامون تعریف کنی؟

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش

همون یه چیزایی رو به یه ورت دایورت کن  مشکلات حل میشن

اعصابم خراب میشه😡 کاش نینیسایت این قابلیتوداشت میشد باپشت دست همچین  زد دهن بعضیارو سرویس کرد  یاحداقل تیکه تیکه شون کرد   😈  مسئولین رسیدگی کنن لطفا...  این چه وضعشه واقعا؟؟؟؟     اه مرسی😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
الانه ک نفسم بند بیاد بخدا اومدم تو حیاتمون ولی دارم خفه میشم

تا گریه نکنی راحت نمیشی جدی میگم گریه کن

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
با مشکلت رو برو شو سعی کن باهاشون کنار بیای بخودت بقبولون ارزش ناراحتی ندارن بخوای ازشون فرار کنی و ...

عکس کاربریت👻👻👻👻😫😫😫

2738

نفس عمیق بکش

برو یه لیوان آب بخور

تا ده بشمار

یه آهنگ غمگین بندازم و گریه کن تا خالی بشی

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
😂😂😂

انصافا این چیه یه آینه قدی دارم تو خونه یه شب با ارایش خوابیده بودم چشام سیاه شده بود افتضاح بلند شدم برم دستشویی یه نور خفیف زده بود تو آینه عین این عکس شده بودم با ابعاد بزرگتر بگم دقیقا پنج دقیقه جیغ میکشیدم واقعا کشیدم مرده هامو دیدم از تو قبر

2706